2737
2739
عنوان

شوخی دستی همسایه...

825 بازدید | 30 پست

تو این چندماهی که اومدیم اینجا چندمین باره همسایه میاد دم خونه پیاز میخاد کوفت میخاد و درحین حرف زدن شوخی میکنه اونم شوخی دستی اونم کجا؟ دم در .. خدایی متنفرم بدم میاد منو لمس کنه اونم با هر هر که مثلا رفیق بشه.. چ برخوردی بااین خانم  کنم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چه بیشعوره.....چرا در رو باز میکنی واسه این آدم ،،،،حالش بگیر دیگه نیاد واقعا پیچوندن بلد نیستین؟؟؟؟؟؟؟؟ من سه ساله تو این خونه هستم همسایه فقط سلاممممممم همین و بس

کاربری دوم ..   یه بار تعلیق شدم 

همسایه ما چند بار اومد وسیله گرفت دادیم بعد هرجمعه میومد بهمون نون بربری میداد هر دفعه میگفتیم نمیخوایم نمیدونم اصرارش چیه یا ماست میاره بیاید بخورید واس شما اوردم ازش نمی‌گیریم برش میگردونیم ولی نمیدونم فازش چیه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

از دوستی با همسایه ها بدم میاد نمیدونم چرا..با اینکه آدم معاشرتی ای هستم

حالا ما اصلاااااا جز سلام علیک با همسایه ها ارتباطی نداریم اونم فقط تو ساختمون اگه ببینیمشون

اونوقت همسایه بالایی بسیار بی مقدمه اومد در زد گفت دوتومن داری دستی بدی؟؟

گفتم جان؟؟؟

هنگ کرده بودم😂

اهمیت نده بهش . رو هم نده بشه رفت و آمدم باز نکن هررررررررگز  شوخی بدنی هم کار زشتیه به نظرم

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.

چی باید گفت 

از اینکه یه خانومی توی سن بالا هنوز به اون شعور و بلوغ نرسیده که باید و نباید های رفتاری رو بلد باشه و توی رفتارش لحاظ کنه تاسف میخورم 

شما عزیزم  باید با رفتارت  نشون بدی که از این رفتارش ناراحت هستید و اجازه ندین تکرار کنه 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2706