2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غالب جامعه همینه 

الان از یه جوون 20 ساله تا پیر هفتاد ساله زیر فشار اقتصادی و روحی. روانی دارن له میشن هر دم هم از این باغ بری میرسد 

چمیدونم جنگو بلبشو و هزار تا چیز

من درک میکنم ولی توهین هم درست نیست

2731
غالب جامعه همینه  الان از یه جوون 20 ساله تا پیر هفتاد ساله زیر فشار اقتصادی و روحی. روانی دار ...

درسته همه این ها هست ولی نمیشه  که هر کی هر مشکلی داره بیاد بگه افسرده ترمون کنه ما هم آدمیم دل داریم و ناراحت میشیم بیاید یکمیم شاد بشیم

اره درسته  اگه هم کسی از تاریکی ازار میبینه باید ازش رد بشه🥲🥲

ببین هیچی ب خواسته ما نیس هر چی بشه خواست خدای بزرگه ما باید تلاش بکنیم و ب هر دقیقه ی زندگیمون شکر بکشیم و از خدا بخواهیم امتحانمون نکنه 

2740
ببین هیچی ب خواسته ما نیس هر چی بشه خواست خدای بزرگه ما باید تلاش بکنیم و ب هر دقیقه ی زندگیمون شکر ...

اره 

واقعا یسریا انقد انرزی منفی داره تاپیکاشون حال ادمو میگیرن

انگار از اینکه خودشونو بدبخت نشون بدن خوششون میاد💔از ی طرفم دلم میسوزه میگم ینی واقعیت جامعه ما همینیه که تو سایت مبینم؟!! 

اره  واقعا یسریا انقد انرزی منفی داره تاپیکاشون حال ادمو میگیرن انگار از اینکه خودشونو بدبخت ...

اره واقعا یسری ها درسته شاید واقعا مشکل داشته باشند ولی یسری ها هم پیاز داغشو زیاد میکنن بازم خدا همه رو کمک کنه