2733
2739
عنوان

کیا تجربه راه دور رو دارن🥲🥲

61 بازدید | 6 پست

رلم خونشون قزوینن نمیتونیم همدیگه رو زیاد ببینم نهایت ۲هفته الی ۳هفته یک بار امروز بعد از دو هفته اومده بود خونه داییش دیدیمش آنقدر دلش برام تنگ شده بود که داشت گریه میکرد همش تصویرش تو ذهنمه😪

‹تو اومدی و شدی خواستنی‌ترین فرد زندگیم که حالا یک لحظه هم بدون تو نمیتونم. صدای تو،دیدن تو،درآغوش کشیدن تو ... حتی فکر کردن به تو برای من آرامش بخشه، آرامش یعنی تو ،عشق یعنی تو زندگی یعنی تو دلیل نفس کشیدنم، دلیل خنده‌ی روی لبم من خوشبخترینم چون تورو دارم، خیلی زیاد دوست دارم از ته قلبم، خوشحالم از بودنت همیشگیم♥️🫂›️ 

کجایی

کرجی یا تهران

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجایی کرجی یا تهران

تهران

‹تو اومدی و شدی خواستنی‌ترین فرد زندگیم که حالا یک لحظه هم بدون تو نمیتونم. صدای تو،دیدن تو،درآغوش کشیدن تو ... حتی فکر کردن به تو برای من آرامش بخشه، آرامش یعنی تو ،عشق یعنی تو زندگی یعنی تو دلیل نفس کشیدنم، دلیل خنده‌ی روی لبم من خوشبخترینم چون تورو دارم، خیلی زیاد دوست دارم از ته قلبم، خوشحالم از بودنت همیشگیم♥️🫂›️ 
2728
تجربشو دارم ولی نیومد ببینتم

خیلی سخته