2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با بی بی چک

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2728
2740
عزیزم‌شما تو بارداری پریود شدین؟ یا فقط لک میدیدین؟؟

نه گلم من از لکه بینی شروع شد و هی زیاد شد در حد خون قهوه ای شد، بعد ک تستم مثبت شد شیاف گذاشتم تقریبا قطع شد لکه بینیم، اما خب قلبش تشکیل نشد و سقط کردم...

نه گلم من از لکه بینی شروع شد و هی زیاد شد در حد خون قهوه ای شد، بعد ک تستم مثبت شد شیاف گذاشتم تقری ...

عزیزم میتونم ازتون راهنمایی بگیرم، من عقدم  ولی هنوز ازداج نکردیم‌و حدودا پنج اسفند با همسرم رابطه بدون دخول داشتیم و ببخشید که صریحا حرف میزنم چون فکرم مشغوله مجبورم همه چیزو بگم

خود آب همسرم با من تماسی نداشت فقط از  پیش آب مطمئن نیستم که ممکنه با واژنم تماس پیدا کرده باشه تو اون رابطه، خیلی ترسیدم که نکنه باردار بشم

چند روز بعدش پریود شدم ده اسفند، و ماه بعد پونزده فروردینم پریود شدم که دقیقا یادمه پنج روز خونریزی مثل بقیه پریودام بود

ولی الان هم توهم بارداری از سرم بیرون نرفته هنوز گاهی میترسم فک میکنم شکمم سفته یا توهمای اینجوری.

توی نی نی سایت بعضیا نوشتن ما تو بارداری پریود میشدیم‌ تا چند ماه ، اینا واقعیه؟ خیلی ترسیدم

امکان بارداری با دوبار پریود نیست درسته؟

ببخشید که سوالم طولانی شد

نه گلم من از لکه بینی شروع شد و هی زیاد شد در حد خون قهوه ای شد، بعد ک تستم مثبت شد شیاف گذاشتم تقری ...

یعنی خونریزیش با پریودهای قبلی تون فرق داشت؟ هفته چندم دچار خونریزی شدین؟

دادم منفی بود یکی قبل پریودی یکی داخل پریودی 

حامله نیسی دیگه

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2706