2733
2739

دلیلی ندارم صمیمی باشم

البته خیلیم سرد نیستم بعدم پسر فامیل زیاد نداریم

یه پسر خالمه عین داداشمه 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                      اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ظاهرم خیلی آزاده خیلی ولی تا الان نه دوست پسر داشتم نه ارتباط صمیمی با پسرا فامیل در حد سلام اونم یکی دوبار در سال کلا از ارتباط با آقایون خوشم نمیاد و دلیلی نمی‌بینم براش

2742
دلیلی ندارم صمیمی باشم البته خیلیم سرد نیستم بعدم پسر فامیل زیاد نداریم یه پسر خالمه عین داداشمه&n ...

البته صمیمی نه که نباشم ولی خب همو خیلی کم میبینیم

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                      اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم

من 84هستم 😐

تیپم امروزی هستش ولی با پسرا جوری رفتار میکنم ک انگار وجود خارجی ندارن😂😂با کراشمم جوری رفتار میکنم انگار یه شوهر و سه تا بچه دارم

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
2740

چون خانوماشون فکر می‌کنن میخوام شوهرشونو بدزدم من قبلا خیلییی راحت بودم باهاشون الان که همه زن گرفتن منم سعی می‌کنم ازشون فاصله بگیرم که باعث به هم ریختگی اعصاب خوردی کسی نشم خانوماشون رو من حساسن 

چند وقت پیش با پسر عموم حرف میزدم خیلی عادی گفت گوشیتو بده مدلشو ببینم دادم بهش زنش چناااان اخم غلیظی بهم کرد دلم ریخت که چه کار بدی کردم

چجوری عین داداشته

یعنی راحتیم با هم ولی چجوری بگم خیلی با فامیل وقت نمیگذرونیم که بخوام صمیمی باشم یا نه

خیلیم کار به کار هم نداریم هرکی سرش تو کار خودشه