2733
2734

اول و دوم انواع و اقسام دردا

روز سوم هایپر میشم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی حالم بده سردرد ندارم ولی بدن درد دل درد و خیلی جاهای دیگ

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2740

بد نیست خوبم نیس 

من نمیدونم چرا بعضیا خودشونو لوس میکنن

امروز میخواستیم والیبال بازی کنیم یکی از دخترا نیومد گفت پریود بعد تو دوستام چندتا هستن حتی تو دستشویی هم به خودشون اب نمیزنن میگم درد و زیاد میکنه

همیشه فقط روز اول بود ننیدونم چرا امروز بشدت سردرد دارم

مال کمخونی هم هست فکر کنم 

مال من اینجوری بود البته

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706