2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ارزو بچگیمون خیلی کوچیک بود

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕

من همیشه دوست داشتم معلم بشم ولی رشته تحصیلیم یه چیز،دیگه بود 

دوست داشتم کل ایران سفر کنم. ولی فقط چندتا استان رفتم 😊😊😊

دوست داشتم برم ترکیه که رفتم 

دوست داشتم پسر دار بشم که شدم ....

2738

اینکه هیچوقت مثل آدمی ک الان هستم نشم💔

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
من آرزو داشتم خلبان شم  الان ۱۹ سالمه به تازگی دوره خلبانی ثبت نام کردم بوتیا ماهان  دان ...

نمیدونم چرا

ولی خیلی خوشحالم برات که در شرف رسیدن به آرزوت هستی و براش تلاش کردی🥲❤

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
2706