2737
2739
عنوان

بنظرتون دیگه سایت های دیگه هست

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توییتر مثل اینستا نیست مثل اینجا هم نیست، یکم فعالیت کنی هشتگ بزنی، زیر پستای بقیه کامنت بزنی شناخته ...

اها چند روزه میخوام دانلود کنم حوصله ندارم

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
2731
منم همینومی خواستم بگم اونجاکاربریتودیدم

خوبین ♥

بله میشناسمتون 😅

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2740
خداوکیلی اگه بی قانون هم بود خیلی بدتر از الان میشد

ولی بنظرم اگه به قول شما بی قانون ( بنظر خودم قوانین بهتر )بود بحثای مهم تری انجام میشدن و سایت انقد درگیر مادرشوهر و خواهرشوهر و خیانت نمیشد 

البته علت اینجوری شدنشم واضحه 

نی نی سایت تا قبل از اینکه تاپیکای خیانت و جنسیش تو یوتیوب معرفی نشده بود مخاطب زیاد نداشت ولی کیفیت داشت از بعد اون مخاطب دار شد 

و واسه اینکه سایتو نگه دارن اجازه میدن تاپیکای بی محتوای اینجوری ویو بخوره 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
من رفتم ببینم چیه

جوش بهتراز اینجاست بنظرم، صمیمی تر و صادق ترن 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2706