2733
2739
عنوان

پارتنرم بهم گفت کی اینو میگیره

176 بازدید | 18 پست

تو جمع دخترخالم گف اره ی عالمه خاستگار داره منظورش من بودم یهو پارتنرم ب شوخی گف کی اینو میگیره خیلی ناراحت شدم بنظرتون بهش بگم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر بی عزت نفسی که تازه داری به حرف یک پسر مشنگ (ببخشید پارتنر🥴)فکر میکنی...همون لحظه باید تموم میکردی

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉

من باشم کات میکنم تا بفهمه دسترسی بهم آسون نیست

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2740
چقدر بی عزت نفسی که تازه داری به حرف یک پسر مشنگ (ببخشید پارتنر🥴)فکر میکنی...همون لحظه باید تموم می ...

همین......................تازه تاپیک زده بش بگم؟؟؟؟؟؟من بودم سرتا پاش قهوه ایی بود بعدشم تامام

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم

به نظرم باید همون موقع میگفتی همونجور که یه خنگی پیدا میشه به تو بیاد منو دیگه رو هوا میزنن

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^

[QUOTE=336627769]به نظرم باید همون موقع میگفتی همونجور که یه خنگی پیدا میشه به تو بیاد منو دیگه رو هوا میزنن[/QUOTEامروز کلامنو کوبید ی چی دیگم گف من گفتم ناراحت شدم ازت کلی عذرخواهی کرد و. گف خاستم اذیتت کنم و حوصتو در بیارم

همین......................تازه تاپیک زده بش بگم؟؟؟؟؟؟من بودم سرتا پاش قهوه ایی بود بعدشم تامام

توی نی نی سایت فهمیدم زنها چقدر حقیر و بی عزت نفس هستن و از ترس تموم شدن رابطه یا زندگی مشترک تن به بودن و زندگی با هر کسی میدن...از جمله خیانتکار معتاد و فردی که تحقیرشون میکنه و پشیزی براشون ارزش قائل نیست

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉
2706