2733
2739
منم چادریم. تصمیم دارم چادرمو دربیارم اونجا. واقعا با چادر فکر نکنم بتونم راحت باشم. اونجا که مرد ن ...

نمیدونم والا ولی فکر نکنم مرد باشع

حوضه ها جداعه 

ولی نمیدونم میشه کلن در اورد گذاشت زمین یا نه

من در میارم از رو شونه هام میندازم پایین ولی خب رو پامه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالم گرفتس خیلی 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
منم یه حسی دارم حس میکنم هیچی یادم نمیاد ولی با توکل به خدا سر جلسه همه اش یادم میاد  نگران نب ...

عزیزم جمله آخرت دیگه برا چیه 😂

هرسال هزار نفر میرن دانشگاه چه شهر خودشون چه شهر دیگه برمی‌گردن سالم و خوشحال 

اگه قبول نشدیم تلاشمون باید بیشتر بشه و روش هامون عوض بشه

2740
اگه قبول نشیم چی دوازدهمی ام امسال گند زدم ولی تا یازدهم خرخون کلاس بودم امسال افسردگی شدید گرفتم&nb ...

سال بعدی هم سال خداست ولی سختت میشه 

اگر دهم يازدهم رو خوب خوندی نگران نباش ، با یه جمع بندی خفن میتونی در حد پرستاری ازاد یا دامپزشکی دولتی بیاری ، یا اگر انسانی هستی نمیدونم🫠😂

مثل اینکه توو باغ نیستی هاا  فرهنگیان فکر کردی کنکور جداست ؟! انسانی دوتا دفترچه داره ... تایم ...

من فردا دارم 

دفترچه اصلی و خود تخصصی فرهنگیان همون هوش و اون کتاب قرائتیه دیگه ؟

کلشم واسه فرهنگیانه درسته 😂

من همینجوری شرکت کردم 

حالم گرفتس خیلی 

خب دوست عزیز اول اینکه غلط کردی اومدی نی نی سایت بدو برو سر درس و مشقت البته اگر فردا کنکور نداری#شوخی چون خودت تو امضات گفتی😂

بعدشم اینکه خدا از مشکلات همه ما بزرگتره

2706