2737
2734

کنکوری نیستم ولی اخر ماه آزمون دارم. 

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

1⃣فردا که رفتین سر جلسه ، قبل شروع آزمون ، سرویس بهداشتی رو پیدا کنید 

یه بار برید و استفاده کنید 😂

(لااقل پیداش کنید که اگر لازم شد وسط جلسه ،‌ پاشید فوری برید و بیایید دو ساعت وسط سالن دنبال سرویس نباشید)

2740

3⃣با شروع آزمون ، یه سری دوستان شروع میکنن به خوراکی خوردن ، بعضیا میخوابن ، بعضیا پا میشن میرن

با دیدن اونا ، روحیه بگیرید که کلی از رقیباتون همینجوری قراره برن کنار و صرفا برای وقت گذرونی اومدن سر جلسه 😅

عه فرهنگیان نیست پس هرچن هیچ‌کدوم از کنکورا هدفم نیست فقط سال دیگ ولی بابام ثبت نام کرده

دفارچه فرهنگیان بلافاصله بعد از دفترچه های ازمون رشته ی ثبت نامیت پخش میشن

چه رشته ای میخونی ؟

4⃣سر جلسه لباس راحت بپوشید و هرجور خواستید روی صندلی بشینید ، اگر قبل شروع آزمون خسته شدید پاشید قدم بزنید ، فقط متمرکز باشیددددد🔥 ، کسی کاری نداره 

فقط نگاهتون به اطراف نچرخه 🙂 سر جلسه اصلا امکان تقلب سنتی نیست 😅 مراقب رو به خودتون مشکوک نکنید

2706