2733
2739
عنوان

حالم بده لطفا بیاید

74 بازدید | 15 پست

سلام 

من پشت کنکوریم،کم کاری کردم کم خوندم فردا کنکور دارم واقعا تو شرایط سختیم

میدونم کم کاری کردم ولی چند برابر سختی کشیدنم اعتماد به نفسمو از دست دادم چه شبایی که با گریه خوابیدم ،لطفا برام دعا کنید فردا عملکرد خیلی خوبی داشته باشم به دعاتون نیاز دارم ❤️

قبول شدم تگتون میکنم بهتون خبر میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو بخواب استرس نداشته باش. نخوندی هم مهم نیس. خیلی خوبه که شما فرصت دارین دوبار کنکور بدین. اگرم بد دادی تیرماهو بخون. فقط یه نصیحت یه لطف به خودت بکن پشت کنکور نمون پیر میشی

2740
برو بخواب استرس نداشته باش. نخوندی هم مهم نیس. خیلی خوبه که شما فرصت دارین دوبار کنکور بدین. اگرم بد ...

اره دقیقا پشیمونم از پشت موندن،بدترین کاری بود که در حق خودم کردم

منم جمعه کنکور دارم. از حجم مطالبی که خوندم راضی نیستم ولی امیدوارم همه‌مون به اندازه‌ی تلاشی که کردیم بهترین نتیجه رو بگیریم. فردا تلاشت رو بکن ولی ناامید نباش. تا کنکور تیر هم کلی کار می‌تونیم بکنیم. ❤️✨️

منم جمعه کنکور دارم. از حجم مطالبی که خوندم راضی نیستم ولی امیدوارم همه‌مون به اندازه‌ی تلاشی که کرد ...

امیدوارم همون مباحثی که خوندیم کامل جواب بدیم ❤️

2706