2737
2739

قبلا با یکی از فامیلامون در ارتباط بودم حدود 9سال پیش

که به هم نرسیدیم مقصر هم من بودم اون خیلی تلاش کرد.البته من بچه سال بودم و بی عقل ایشون پخته بودن

امروز داشتم میرفتم بیرون. یه لحظه دیدم یه ماشین نگه داشت ،خودش بود 🥺

سوار شدم رفتیم گفت کجا میری تعریف کردم براش ...

گفت میرسونمت ،منتظر موند تا کارم تموم بشه بعدش

رفتیم نگه داشت یجایی که قبلا میرفتیم اولش گفت متنفرم از اینجا. نشستیم همینطوری اونجا😔

بعد دستمو گرفت گفت چرا اینطوری ضعیف شدی قبلا اینطوری نبودی🥺بعد گفت سفید کردی که چرا انقدر زود باز من باشم پیر شدم یچیزی ولی تو چرا

جلو موهام سفید شده اخه چند شاخه 

بعد مثل همیشه شروع به شوخی و خنده کرد ولی ته چشاش غم بود‌

چقدر دلم میخواست باشه تا همیشه نتونستم چیزی بگم بهش🥲 بعد اومدم خونه کلی گریه کردم.

با اینکه میدونم محاله ولی نمیدونم چرا ته دلم بازم میخوامش😔چرا باید ادم محالاتو بخواد🥲

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا محال؟!!

خب دیدین همدیگه رو ..

می دانی چی باعث شد اینهمه دوستت داشته باشم و از فکر کردن به تو دست بر ندارم؟! تو کودکِ غمگین و سرکوب شده ی درونم را از زیر آوار بیرون کشیدی، گرد و خاکش را تکاندی، بغلش گرفتی، تحسینش کردی و دوستش داشتی. تو زمانی از راه رسیدی که من نیاز داشتم حس کنم برای کسی، بیشتر از هرکسی اهمیت دارم.تو در موعد زخم های عمیق من رسیده بودی و برای کودک تنها و ترسیده ی درونم، پناه شدی و این منطقی ترین دلیلی ست که برای دوست داشتنت سراغ دارم.نرگس صرافیان طوفانتو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.
2740
2706