2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مو رو اگه یاد بگیری حرفه ای درامدش عالیه

ناخن کار زیاد شده اما اگه کارت خوب باشه درامد اونم خوبه

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
2738

ناخن که نه، چون واقعا غسل نداره و شما هم یه جورایی شریکی تو گناهش، یه ساله پیجش تو اینستا هست برو ببین چیا تعریف میکنه 

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
اخه تو یه شهر کوچیکیم ناخن کار معروفم داریم یکمی مشتری سخته 

عزیزم قطعا تو شهرتون رنگ کار خوب هم هست

اتفاقا رنگ کارو همه مردم پیش یه فرد خیلی معروف که کارش عالی باشه میرن که واقعا موهاشون خوب در بیاد یهو نسوزه یا رنگش بد نشه و خب سالی یکی دو بار میرن برا رنگ

ولی ناخن باید حتما هرماه برن ترمیم از طرفی ناخن اونقور مسیله مهمی نیست که همه بگن فقط یه جا میریم که کارش خوبه سر کوچشونم برای ترمیم میرن

چون خرابم بشه میتونه بگه ریمو کن درست کن ولی مو هاش بسوزه بریزه دیگه کاریش نمیشه کرد

بعدم عزیزم تو هم ایشالا با تکرار و تمرین یه فرد خوب و معروف میشی تو شهرتون کارت عالی باشه همه میان سمتت

ولی خب رنگ مو هزینه لوازم نداره اگر نمیخای خیلی خرج کنی میتونی بری رنگ مو

2706