2733
2734

هر چند ماه؟ 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سه ماه

بعدتوی این سه ماه یه عدده یا تغییر داره؟ 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
دکتر من میگه هر ۶ ماه بده ولی من هر۳ ماه میدم

بعدتوی این سه ماه یه عدده یا تغییر داره؟ 

۵ماه پیش دادم احتمالا اینماه یا ماه بعد میدم هرچند آخرین بار دکترم دارو رو قط کرد و گفت تیروییدم خوب شد ولی گفتم باز چک کنم

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2740

اولش که رفتم دکتر ماهانه بود 

بعد یه مدت شد سه ماهه 

بعد یه مدت دیگه شد 6 ماهه 

الانم شده 9 ماهه

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
یعنی چی متوجه نشدم

یعنی جواب سه ماه پیش و بعدش یکی هست یا کم یا زیاد شده 

بستگی داره داروهات رو به موقع و طبق دستور خوردی یا نه بلبشو خوردی یه روز خوردی دو روز نخورده باشی ...

من دو سال دو و نیم بود کاملا مرتب میخوردم بعد الان شده چهار خیلی ناراحتم

2706