2737
2734

منظورم خوابگاه دخترانه دانشجویی هست که دو تا هم اتاقی بحث کنند و یکی که گنده تره اون یکی رو هل بده با مشت به شونه ش شما به عنوان مادرش چه کاری می‌کنید و چه رفتاری نشون میدید 

وارد شدن شما به بحث فقط شرایط را بدتر میکنه تا آخر ترم تحمل کنه پر به پرش نده و بعد اتاقش را عوض کنه 

لب فرو بسته ام از ناله و فریاد ولی                                    دل ماتم زده در سینه ی من نوحه گر است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میرفتم یدونه میذاشتم در گوشش تا به هیکلش ننازه

اگر مادر یکی شون بره اینکارو کنه قطعا طرف مقابل هم خانواده داره مادر دار ه و اونم میاد همین کارو با بچه ی من می‌کنه فرضا .

چون قراره طولانی مدت اونجا باشه درگیری ایجاد نمی‌کردم ممکنه یه روزی یه بلایی بدتر سرش بیاره 🥺

فکر نمیکنی اگر سکوت کنی اون وقیح تر میشه و بدتر می‌کنه ؟

وارد شدن شما به بحث فقط شرایط را بدتر میکنه تا آخر ترم تحمل کنه پر به پرش نده و بعد اتاقش را عوض کنه ...

ترم آخر هستند این بچه ها ولی دو ماه الی سه ماه هنوز باید توی یک اتاق باشند دیگه .

2740

فک میکنم دختر شما باید حدود ۲۰ ۲۲ سالش باشه باید بلد باشه خودش چطور مشکلاتش رو حل کنه چون خوابگاه دانشجویی فقط بخش کوچکی از جامعه بزرگی هست که باید زندگی و حل مشکلات خیلییی سختر با آدم های بیشعورتر رو یاد بگیره

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....
اگر مادر یکی شون بره اینکارو کنه قطعا طرف مقابل هم خانواده داره مادر دار ه و اونم میاد همین کارو با ...

برو لااقل فک نکنه بی کس و کاره دخترت 

حرفایی بگو خجالت بکشه 

بگو خیلی تعریف میکرد از بچه ها فک نمیکردم اینجوری بشه دفعه دیگ کوتاه نمیام و مراتب و به دانشگاه گزارش میدم

برو لااقل فک نکنه بی کس و کاره دخترت  حرفایی بگو خجالت بکشه  بگو خیلی تعریف میکرد از بچه ...

مراتب رو به سرپرستی خوابگاه‌ها گزارش دادند خودشون و رفتند گلایه و بحث کردند اونا هم اون شخص خاطی رو فقط احضار کردند و توبیخ لسانی و والسلام