2737
2734
دومی و دیدی؟

اره دیگه همین تاپیک عروسی  رو میگی

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزخاصی نگفت عزیزم؟من کوچیک ترین حرفو بی احترامی میدونم میتونستن چیزی نگن

همین تاپیک قبلیتو میگی ؟؟ 

بقیه از کجا بفهمن شما کوچیکترین حرفو بی احترامی میدونی؟؟ 

پس اگه اینجوری باشه شما هم با سرکار گذاشتن بقیه بی احترامی کردی دیگه 

همین تاپیک قبلیتو میگی ؟؟  بقیه از کجا بفهمن شما کوچیکترین حرفو بی احترامی میدونی؟؟  پس ...

پس میتونن دهنشونو ببندن البته بلانسبت شما گفتم تاپیکم جنبه شوخی داشت نباید اینطوری‌بگن دیگه

2731
2740

والا اسی انگار تو مشکل داری ماشالا عین جت که همش تاپیک میزنی همش هم در حال الکی گفتنی نه میخوای مردم هم چیزی نگن بچه بیا برو بخواب 

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌

عجب برای بار سوم هم دوصفحه رو خوندم ولی باز هم بی احترامی ندیدم🤔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706