2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم تا 2 بودیم عزیزم  تازه سال اخر از 6 صبح میرفتیم تا 4 بعداز ظهر 😁💔

نه گلم زمان ابتدایی من ۱۹سالمه تا ۳می موندیم تا شیشم  دوره اول و دوم تا۴یا۵البته دل بخواه بود ولی خوش می‌گذشت  گاهی تا ۷ایناهم پیش میومد

کاربری دست دو نفره 
2728
خدایی نه در این حد 

اندازه خون باباشون پول گرفتن خب🥴

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
اره خیلی بالاس ولی مارو خارج از کشور نبردن کسیو تا حالا ندیدم که رفته باشه

تو تهران که پره اینجور مدارس 

البته بنذه تهران نیستم ولی ترجیح میدادم تهران میبودم😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2738
برای اردوها هزینه جدا میگرفتند؟ یا با هزینه ثبت نام؟

جدا  میگرفتن 

البته امسال چون دوزادهم بودم که برای ما نزاشتن   ولی پارسال یازدهم بودم چرا 

جدا  میگرفتن  البته امسال چون دوزادهم بودم که برای ما نزاشتن   ولی پارسال یازدهم ب ...

هزیته ثبت نام امسال چقدر ازتون گرفتند؟

پارسال هزینه اردوخارج چقدر گرفتند؟کدوم کشور بردند؟

من دخترهام مقطع دبستان هستند غیرانتفاعی میرن. هزینه مدرسه خیلی سنگین شده....موندم چی کار کنم ...امسال بیارمشون بیرون😕

هزیته ثبت نام امسال چقدر ازتون گرفتند؟ پارسال هزینه اردوخارج چقدر گرفتند؟کدوم کشور بردند؟ من دختره ...

70 هزینه امسال بود خب البته چون کنکوری میشه یکم بیشتره دوزادهم 

من نرفتم عزیزم به علت نگرانی های مامان و بابام   سوئیس فکرکنم اشتباه نکنم اره 

ببینین من خودم بخاطر ورشکستگی که پدرم تو یک دوران داشتن اجبارا رفتم دولتی 

میتونم بگم واقعا مضخرفه 💔حتی بچه هاش فرق دارن رفتار مویر و معاون فرق داره زمین تا اسمون احترامی که به بچه تو غیردولتی خصوصی گذاشته میشه کلی فرق داره با دولتی 

تجربه بدی برای من بود نمیدونم ولی اگه واقعا از گس هزینه هاش میتونین بر بیاین عوض نکنین 

2706