2733
2739

قضیه جشن اسم بچه ها کلاس اول  پسرم پارسال پیش براش جشن اسم خوراکی خریدم دادم برد همون پارسال یکی از مادرا کیک پخته بود بنده خدا بچه ها گفتن بد مزه وحالت تهوع گرفته بودن  من خیلی ناراحت شدم براش چون زحمت کشیده بود ،امسال بازم برای جشن اسم بچه های دیگه خوراکی آوردن به پسرم گیر دادن خوراکی مارو خوردی تو چرا چیزی نمیاری ؟من راستش به خاطر قضیه پارسال اون مادر  ناراحت بودم گفتم چیزی  نبر پسرم گفت خجالت میکشم  میگن چیزی نمیاری ،ولی بازم براش ویفر خریدم برد امروز گفت یکی از بچه ها گفته من دل‌درد گرفتم تقصیر ویفر تو بود  ویفر تازه بود با تاریخ انقضا پسرم خیلی ناراحت بود  خیلی ،الان می‌خوام پیام به معلم بدم قضیه بگم نظر شما چیه؟؟

حال خوب یعنی💞خدا کنارته وتو دلگرمی به بودنش💞💜عاشقتم خدا 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره پیام بده بگو یا جمعش کنید این سیستم و یا بچه هارو توجیه کنید تا چیزی سالم نباشه مطمئن نباشیم نمی ...

به خدا مگه ول کن هستن به خدا ویفر تازه با تاریخ انقضا من خیلی حساس هستم رو این چیزا

رنگ بزن ببین جریان چی شاید بچه دروغ گفته وشاید هم چیز دیگه ای باعث دا دردش شده

همون لحظه گفته بعدش دیگه بازی کردن خوب بوده ولی پسرم ناراحته  معلم مادرا اینقدر رو این چیزا اصرار دارن بچه ها گفتن شیرینی مارو خوردی من اصلا. نمی‌خواستم بدم ببره  تجربه بد پارسال اون مادر بنده خدا

2740

ول کناااا بچه ان دیگ و اینکه به پسرت بگو ن از خوراکی بقیه بخوره ن به بقیه خوراکی بده چند مدل خوراکی و میوه بزار براش .. اییی بدم میاد از این بچه ها که دل دردشونو ربط میدن به خوراکیا مجبورت نکردن که بخوری کلا دهن بچه هارو نمیشه بست 

میشه از ته ته قلبتون دعا کنین من وکیل شم 🌷
ول کناااا بچه ان دیگ و اینکه به پسرت بگو ن از خوراکی بقیه بخوره ن به بقیه خوراکی بده چند مدل خوراکی ...

نه عزیزم اصلا نمیخوره اینا هر روز یکی چیزی میاره به پسرم گیر دادن خوراکی مارو خوردی باید بیاری به نظر شما به معلم نگم؟؟

ول کناااا بچه ان دیگ و اینکه به پسرت بگو ن از خوراکی بقیه بخوره ن به بقیه خوراکی بده چند مدل خوراکی ...

این خوراکی مال جشن اسم هست 

نه عزیزم اصلا نمیخوره اینا هر روز یکی چیزی میاره به پسرم گیر دادن خوراکی مارو خوردی باید بیاری به نظ ...

ن اصلا مساله رو بزرگش نکن تموم شده رفته .. خواستیم چیزی بگیری براشون ببرن میوه بگیر دیگ برای میوه نمیتونن چیزی بگن ولی در کل هیچی نگیر 

میشه از ته ته قلبتون دعا کنین من وکیل شم 🌷
ن اصلا مساله رو بزرگش نکن تموم شده رفته .. خواستیم چیزی بگیری براشون ببرن میوه بگیر دیگ برای میوه نم ...

ممنون از راهنمایت