2737
2734
عنوان

چقد حس خوبی میده مرتب بودن🥰

132 بازدید | 17 پست

عصر آشپزخونه رو تمیز کردم ، سینک رو شستم 🌷

گاز رو تمیز کردم 🍇

اتاق خواب که خیلی نامرتب بود و ریخت و پاچش ، تمیز کردم 🌱

پذیرایی رو جارو کشیدم 🙂

الان حس خوبی میده که همه جا مرتبه و برق می‌زنه💕

شما بگید چیکارا کردید از کارای خونه امروز ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امروز ناهار مهمون داشتم

منم شب تا کارامو نکنم خوابم نمیره

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2740

کلا برنامه ریزی .تمیزی و مرتب بودن حال ادم رو خوب میکنه

همینکه میبینی کلی کار و درس و ..روسرت تلمبار نشدن حالت خوب میشه وقتی مثلا خونه خوش بو باشه همه جا تمیز باشه واقعا بعضی وقتا میشه حالمون رو بدون پول خرج کردن خوب کنیم

- این روزا کمتر کسی زندگی میکنه اکثر آدما فقط وجود دارن

خونه من فقط نیم ساعت مرتب میمونه ولی با این حال هر روز تمیز میکنم. امروزم ماشینمو جارو کشیدم پاک کردم همه جاشو شستم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
چه اخلاق خوبی👌🏻

یوقتا هم خوب نیست

داغونم😔

صبح اگه پاشم یذره کار داشته باشم بهم میریزم تا کارامو نکنم حالم جا نمیاد....

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
یوقتا هم خوب نیست داغونم😔 صبح اگه پاشم یذره کار داشته باشم بهم میریزم تا کارامو نکنم حالم جا نمیا ...

من دوست دارم همه جا که مرتب باشه انگار ذهن من آرومه دیگه تپ ذهنم شلوغی نیست😁

2706