2737
2739
عنوان

این خاستگارو رد کردم!!

275 بازدید | 30 پست

منطقیه یا نه

پسره 25سالشه کارخونه داره باباش خونه ماشین داره ولی اینکه چطوره نمیدونم اخلاقشو نمیشناسم قیافه اش هم ندیدم ولی دیپلم هم نداره

من خودم دانشجو معلمم و جایگاه علمی واقعا برام مهمه خیلی مهم یعنی جذب ادمای با سواد و اگاه میشم و اینکه خودم دو ماه دیگ میشم19سال و هنوز خیلی زوده برام هنوز زندگی نکردم😐

منطقیه یا ن

😂💔یه پشیمونی دارم نکنه اشتباه کرده باشم؟ 😐مادره منو تو عروسی اقوام دیده بود و پسره رو حتی رنگشم ندیدم😂

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت معلمی چرا باید زن ادم کم سواد بشی که فقط با پول باباش گنده شده؟

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2731

پول،بسیارمهمه،واخلاقیات شاید آدم خوبی باشه

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
2740
لگد زدی به بختت خواهر

😂😂😂فک کنم زده باشم

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
من خودم پزشکی میخونم ولی اگه ی کیس اینطوری واسم بیاد قبول میکنم مدرک رو بعد هم میشه گرفت

😐😫

خودت معلمی چرا باید زن ادم کم سواد بشی که فقط با پول باباش گنده شده؟

میدونی شغلی نداره ها فقط پدر پولدار داره تک پسر هم هست

یه نگاه به پسره مینداختی 😂

یعنی سنم کم نیست؟ 😐😂💔

پول،بسیارمهمه،واخلاقیات شاید آدم خوبی باشه

خانوادهی خوبی داره شناختی راجب خودش ندارم بعد ما اطرافمون رسم نداریم ک شناخت باشه خاستگاری بیان سریع نامزد

2706