2733
2739

خواهرم سرطان سینه داره متاسفانه سوالی داشتی یا به چیزی شک داری بگو راهنماییت کنم 

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چطوری فهمیدن.خدا شفا بده انشالله 

ممنونم یه توده تو سینه ش بود که با لمس کردن قابل تشخیص بود رفت دکتر بعد ماموگرافی و سونو.... معلوم شد سرطانه

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.
ممنونم یه توده تو سینه ش بود که با لمس کردن قابل تشخیص بود رفت دکتر بعد ماموگرافی و سونو.... معلوم ش ...

الان خوبن.خوش خیمه؟من کنار سینم بین سینه و زیر بغل از دیروز عصر میسوزه یه تیکه از پوست

الان خوبن.خوش خیمه؟من کنار سینم بین سینه و زیر بغل از دیروز عصر میسوزه یه تیکه از پوست

بله خوبه خدا رو شکر اگه درد داره نترس توده سرطانی درد نداره 

2740
داخل سینه بود؟

بله داخل سینه بود یه توده سفت که اصلا درد نداشت