2733
2734

خیلی جاها دیدم میگن شمع تراپی انجام بدین

البته با اصول خودش و رنگ شمع مخصوص و ...

کسی نتیجه گرفته ؟ کسی بلده؟

📍 شمع تراپی شمع روشن میکنی و با انرژی شمع رفع سنگینی و اینا میشه برای حاجت و آرزو هم هست ( برا دوستانی که میخوان بپرسن شمع تراپی چیه)

پرورده کوردم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسم الله جدید بود نبود؟

چرا جدید بود 😂

منم وقتی شنیدم برام جدید و عجیب بود 

ولی خب چون به این معتقدم هر چیزی انرژی داره یکم قانع شدم و اینکه شام غریبان برا حاجت شمع روشن میکنن گفتم احتمالا واقعیه

پرورده کوردم❤
2728
چرا جدید بود 😂 منم وقتی شنیدم برام جدید و عجیب بود  ولی خب چون به این معتقدم هر چیزی انرژی د ...

ول کن خواهر من

اینک دکون جدیده

مایه پول 

عین این پیجهای  اینستا که همه شون لب مرز مرگ‌و‌زندکی یکیو یافتن یا سید فلان یا صائب تبریزی یا شهناز جون که مو بمو مشکلات زندگی شونو گفته یه دعا هم داده همه فامیل خر طرف شدن

و خدا برای من کافیست.....
چرا جدید بود 😂 منم وقتی شنیدم برام جدید و عجیب بود  ولی خب چون به این معتقدم هر چیزی انرژی د ...

بله شمع تراپی واقعیه اگر اصولشو بلد باشی یه نوع پاکسازی هست و سنگینی رو تا حدود خیلی زیادی از بین میبره

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
بله شمع تراپی واقعیه اگر اصولشو بلد باشی یه نوع پاکسازی هست و سنگینی رو تا حدود خیلی زیادی از بین می ...

بلدی عزیزم؟

یکی گفت ۵۰۰ میگیرم

ولی خب زیاده و اینکه اعتماد ندارم 

پرورده کوردم❤
بلدی عزیزم؟ یکی گفت ۵۰۰ میگیرم ولی خب زیاده و اینکه اعتماد ندارم 

خودت انجام بده کار خاصی نداره.منم کورد سنندجم البته ساکن کرمانشاه

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2738
خودت انجام بده کار خاصی نداره.منم کورد سنندجم البته ساکن کرمانشاه

قربونت برم من ❤️ 

خوشبختم از آشنایی باهات 😍

اصول خاصی داره ؟

ی تاپیک بود می‌گفت رنگ شمع مهمه و...

پرورده کوردم❤
بلدی عزیزم؟ یکی گفت ۵۰۰ میگیرم ولی خب زیاده و اینکه اعتماد ندارم 

اول اینکه یه عود لازم داری .یه شمع سفید قلمی .کبریت.عود نداشتی میتونی از چوب دارچین هم استفاده کنی.

اول اینکه لباس تمیز تنت باشه هیچ فلزی بهت اویزون نباشه مثل طلا و بدلیجات.

اگر اول ماه نو باشه خیلی بهتره.شب باشه همه جا ساکت .اول اینکه پنجره باز باشه که هوا در جریان باشه.بعد تمرکز و ذهنت کامل روی موصوعی باشه که میخای انجام بشه.مثلا تو ذهنت بگو تمام بسته گی و قفلهارو از زندگیم و از جسم و روحم پاک میکنم.نفسهای عمیق میکشی با کبریت شمعو روشن میکنی و با شعله ی شمع عودو روشن کن و به شعله ی شمع خیره شو و کامل تمرکز کن.چند بار جمله های مثبت پاکسازی رو تکرار کن.اها یادم رفت بگم یه کاسه ابم میخای.بعد شمعو که روشن کردی روی کاسه ی اب بگیر که قطره های شمع بریزه تو کاسه ی آب تا وقتی که شمع تموم مبشه تمام فکرت باید چیزای خوب و مثبت باشه

قربونت برم من ❤️  خوشبختم از آشنایی باهات 😍 اصول خاصی داره ؟ ی تاپیک بود می‌گفت رنگ شمع مهم ...

اره برا پاکسازی باید سفید باشه

شمع تراپی یه نوع مدیتیشن و قدرت ذهنه.شمع وسیله ایه که هر چهار عنصر داخلش به کار رفته و برای همینه که موقع دعا و حاجت شمع روشن میکنن

در اخر شمعو بزار که خودش خاموش بشه با فوت خاموش نکنی.

قبل از اینکه روشنش کنی بین دستات چند لحظه نگه دار که انرژی سنگینی روح و جسمت از بدنت خارج بشه و به شمع منتقل بشه

اره برا پاکسازی باید سفید باشه

سلام قلبم 

رفتم شمع خریدم

ازونا که برا شام غریبان میخرن

شمع رو اول بگیرم رو کاسه آب چند قطره بچکه 

بعد بزارم رو زمین مهارش کنم؟

پرورده کوردم❤
2706