2733
2734
عنوان

تورو خدا بیاین عذاب وجدان دارم مادرم خودشو زد کلی😭

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 26 پست
چطور حوصله و وقت داری تو این شرایط بشینی اینجا تایپ کنی؟ اینجا چیزی بدست نمیاری  الان یه ع ...

والا الان ۳ روز از اسا کشی گذشته و مادرمم هنوز پیشمه و من هنوز ناراحتم

گداشتم برا دوباره کارگر بگیرم این کسایل کهنه رو ببرن انباری

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻
چطور حوصله و وقت داری تو این شرایط بشینی اینجا تایپ کنی؟ اینجا چیزی بدست نمیاری  الان یه ع ...

البته با این تعریفی که میکنی و سرسختی که داره و تاریک بشه نباید. بیرون باشی و این موارد......

عجیب نیست خونه ت رو جدا کردی و اجازه داده؟

گاهی بی خیال ترین مادرها هم این مورد رو قبول نمیکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عاقلانه اش اینه که ارتباط رو به حد اقل ممکن برسونی تا وقت کنی زخمهایی که قبلاً بهت زده رو ترمیم ...

من خیلی احساساتیم دد کنار عصبیی بودن ارزوم خوشحالیشه در کنار تحمل پایینم

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻
2731
البته با این تعریفی که میکنی و سرسختی که داره و تاریک بشه نباید. بیرون باشی و این موارد...... ...

راحت قبول کرده؟

من جهنمی بپا کردم ک تا این داستان اوکی شد ۲ ماه بدون وسیله و خوننه دوستم موندم!

شما مشکلی ندارید و دقیقا این رفتارتون برمیگرده به گذشته که مقصر مادرتونه

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2740

تجربه شخصی خودم که بالای ده سال اذیت شدم

اون جوری که هست قبولش کن

به اعصابت مسلط باش

باهاش مهربون باش

کم کم میبینی همه چیز چقدر قشنگ‌شد

چون گفتی  دوستم داره این پیشنهادو‌دادم که البته همه مادرها بچه هاشونو دوست دارن

فقط بعضیها خیلی روزگار اذیتشون کرده

با دلش راه بیا دنیا قشنگتر میشه

قرار نیست همیشه پیشت بمونه باهاش کل کل نکن بخاطر ارامش خودت باهاش کنار بیا تا برگرده وقتی میری پیشش یا اون میاد پوشیده تر لباس بپوش هرچی گفت بگو درست میگی گفت تخت بگو خودمم خیلی دوست دارم داشته باشم ولی پولشو ندارم اینا همه موقتیه همه مامانا یه جوری گیر میدن حالا هرکدوم یه جور دیگه چه میشه کرد زندگی ها سخته همه اینا هم از مشکلات اعصابه اونم برمی‌گرده خونش و راحت میشی

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی