2737
2734

بچگی سختی داشتم کلا 

اختلاف سنیم با خواهرای دیگه م ۱۵ و۱۱ ساله مادرمم الان ۶۲ سالشه خودمم ۲۵ م 

من ۹۸ جدا شدم از اون سال بخاطر اخلاق مادرم خونمو جدا کردم شهرستان زندگی نکردم دیگه

امسال ی خونه مستقل بدون همخونه گرفتم با هزار بدبختی خودمو از زیر قرض دراوردم تا خونرو گرفتم

من مشکل اخلاق خودمو میدونم ک خیلی ادم زود جوشیم ...ولی فکر میکنم منبع تمام اخلاقیات بدم خود مادرم باشه...

از بچگی حق نداشتم تو اشپزخونه بریم تو دست و پاش...اگ ی چیزی از دستمون میفتاد خون بپامون میکرد انواع نفرینا فحشا

با خواهرمم دوتا مذهبی متحجرن واقعا ...

ینی تو داری جون میدی اینا اول دنبال اینن ک روسری سرت باشه ...از نظر مادر پوشش مناسب مقنعه س...

دست تنها زحمت همه چیو کشیدم با دستی ک هنوز مچش چرخش نداره ...انقد کار کردم پول جکر کردم خونرو تعمیر کردم ...تمیز کردم 

ی سری وسایل خونه ی مادرم داشتم 

اولش ک بر اساس خرافات گفت ماه رمضون شگون نداره بعدش ببر...

الانم ک اوردم دعوا با کارگرا ک پول مفت میخاستن بایت ۴ تا وسیله سبک ب کنار...میز تی ویمم جا گذاشتم مغزم درگیر 

مادرم منت اینو داشت ک اره من برات استرس داشتم از دیشب نخابیدم!

ی سری وسایل کهنه تو خونه مث گاز قدیمی و یخچا داغون سردخونه شکسته

قفسه ها شکسته ...پیله کرد نزاشت کارگرا ببرنش ...حالا وسط وسیله چیدن ...هی تو دست و پای من بود

حتما باید رو تخت بخوابه ...

رو صندلی غذا بخوره 

حالا من ن تونستم میز صندلی بخرم ن تخت هنوز ولی میخرم طی ماهای اینده

هی ی صندلیو میزاشت جلوی راه من ...

من بهش گفتم اینو بردار دیگه ...تو نمیزاری زندگی کنم..

روی مبلام رو مبلی انداخته رو زمین روفرشی ...میگم تو خونه خودت ۲۴ سال نزاشتی رنگ فرش و مبلارو ببینیم تا کهنه شدن اینجام همینه

انقدر خودشو زد ک من امرور میرم دیگ بچه ای ب اسم تو ندارم من شانس ندارم تو از دیشب هی داری ب من تیکه میندازی ...هی تندی میکنی

منم نشستم گریه کردم گفتم تو نمیزاری مثل ادم زندگی کنیم....

خیلیا بهم میگن اخلاقت باهاش تنده خب چیکار کنم?

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

گفت میمیرم تو راحت میشی....

من همینجوریشم دلم پره از دستش اخه خواهرامم اصلا تحملشو بیش از ۱ساعت ندارن هر روز تو خونمون دعوا هست...

امروز یکی از فامیل بهم گفت بمیره عداب وجدان میگیری هم اینجوری هم همیشه از فکر مردنش گریه میکنم ولی زورم بهش نمیسرسه

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظر من مامانت بیشتر رو مخ بود

توقع داره ک براش تخت بخرم بزارم وسط حال ۱۲ متریدیشب گفت سرده رفتم بخاری خریدم پول تخت دیگ نداشتم

...گفت من کی گفتم بخاری بخری من تخت میخاستم

توقع داره ک براش تخت بخرم بزارم وسط حال ۱۲ متریدیشب گفت سرده رفتم بخاری خریدم پول تخت دیگ نداشتم .. ...

این مادر آدم سمیه ، من تحمل ندارم حالا ممکنه یه نفر اعصابش داشته باشه ! من بودم نمیتونستم و ارتباط قطع میکردم بعد این همه سال وقتشه به آرامش برسی .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2740
توقع داره ک براش تخت بخرم بزارم وسط حال ۱۲ متریدیشب گفت سرده رفتم بخاری خریدم پول تخت دیگ نداشتم .. ...

توی خونه خودت براش تخت بذاری؟؟؟؟

خب اینجوری که ماه تا ماه موندنی میشه

بیکاری ؟

و خدا برای من کافیست.....
توی خونه خودت براش تخت بذاری؟؟؟؟ خب اینجوری که ماه تا ماه موندنی میشه بیکاری ؟

دلم میسوزه اخه 

میگه تو بچه ی من بودی الان نمیومدی اینجا ...همونجا می موندی...

نمیزاره هوا تاریک میشه از در خونه برم بیرون...انگار ن انگار ۶ ساله زندگیم اینه

شلوارم دوتا زاپ کوچیک داشت فایمش کرد دیگه ندادش

این مادر آدم سمیه ، من تحمل ندارم حالا ممکنه یه نفر اعصابش داشته باشه ! من بودم نمیتونستم و ارتباط ق ...

حرفدمردم منو میسوزونه ک جای من تحمل نمیکنن و انتظار خوش رفتاری دارن

حرفدمردم منو میسوزونه ک جای من تحمل نمیکنن و انتظار خوش رفتاری دارن

تو جایگاهت نیستن فقط یه چیزی یاد گرفتن تکرار میکنن

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
خیلی هم خوب گفتی واسه خودت زندگی کن لذت ببر

نمیزارن...دوسم داره ها ولی‌‌.

چطور حوصله و وقت داری تو این شرایط بشینی اینجا تایپ کنی؟

اینجا چیزی بدست نمیاری 

الان یه عده میان فقط به مادرت توهین میکنن 

آرامش خودت رو حفظ کن 

سعی کن کنار بیای 

حالا استرس جدایی شما رو هم داره 

گاهی بعضی ها نمیدونن چطور احساساتشون رو مطرح کنن 

بدتر خراب میکنن 

دعوا راه میوفته 

انشالله موفق باشی

دلم میسوزه اخه  میگه تو بچه ی من بودی الان نمیومدی اینجا ...همونجا می موندی... نمیزاره هوا تا ...

ببین عاقلانه اش اینه که ارتباط رو به حد اقل ممکن برسونی تا وقت کنی زخمهایی که قبلاً بهت زده رو ترمیم کنی

اقلا زخم جدید نزنه

فقط اینجور آدمها یه ترفند کاری دارن بنام ایجاد احساس گناه!

طوری به صلابه می کشند که نتونی تکون بخوری

اگر یه لقمه نون  راحت  از گلوت بخاد بره پایین آنقدر آه و زاری می کنن تا قشششنگ کوفتت بشه

اگر آنقدر زرنگ و‌ دانا باشی که توی این تله نیفتی زندگیتو نجات دادی وگرنه یه عمر برده حلقه بگوشی

و خدا برای من کافیست.....
2706