2733
2734
عنوان

چخبرتونههه وحشیا😐🤣

273 بازدید | 11 پست

از به کار بردن لفظ وحشیا عذر خواهی میکنم به بزرگی خودتون ببخشید 🫂❤️ 

فیلم مست عشق اومد تا اومدم بریم سینما بلیط تمومممممم شددددد خب چخبرتونههههه 🥺 یه جاهم برا ما اون اولا میذاشتیدددددددد

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

بگردم 😂💔

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راستش رو بگن هیچ علاقه ای به دیدن فیلم تو سینما دیدم حاضرم ۱۰۰ سال برای فیلم مورد علاقه ام صبر کنم ولی سینما نرم تو خلوت خیلی بیشتر بهم می چسبه البته شاید بخاطر شدید درون‌گرا بودن و خجالتی بودنمو و ترس و اضطراب اجتماعی مه ولی خوب در کل تو گوشی و تلویزیون راحت ترم🥲🥺💚💔

اگه دلت گرفت تگم کن میام باهات درد و دل میکنم یه انسان ساده که عاشق صحبت با آدم های مختلف هستش.
چه بیکار 

اتفاقا اصلا بیکار نیستم ولی پنج سال منتظر این فیلم بودم . بنظرت داستان زندگی مولانا و شمس جذاب نیست؟

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
2740
یعنی اینقدر قشنگه یا بخاطر ارچل میرن

امیدوارم قشنگ باشه نمی‌دونم . من خیلی برام جذابه داستان مولانا و شمس ..

خب اگه اینطوره خیلیا پلویوفیلیا هستن. یکیش خودم

آره خب ..خوش به سعادتتون😌