2733
2739

من که ۲ سال اقدامم نشده خیلی خسته ام احساس پوچی میکنم من  اگه نتونم بچه دار بشم نابود میشم با حرف و حدیث مردم چیکار کنم تمام تلاشمو کردم بخدا ماهی دوبار دارم میرم دکتر ولی انگار خدا نمیخواد به من بچه بده خیلی وقته هیچی خوشحالم نمیکنه جلو شوهرم میگم میخندم اصلا خودمو ضعیف نشون نمیدم ولی وقتی میزه سرکار فکروخیال سرم میاد من عاشق زندگیم هستم ولی خیلی دلم گرفته من وقتی زن باردار میبینم وقتی میبینم  بچه های کوچیک و حسرت میخورم  خونمون سوت و کوره انگار دلم بچه میخواد چیزی رو میخوام که هرچی دست وپا میزنم نمیتونم بدستش بیارم 

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو .... 

من ۷ سال اقدام بودم نه برام فرقی نداشت

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
مشکل چی بود حرف مردم اذیت میکنه

تنبلی واریکوسل خیلی چیزا 

مردم خر کی ان جوونی خودت. و همسرتو خرج حرف مردم نکن در کنار اقدام لذت بررید گردش سفر بازی 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

من ۳ یا ۴ ساله ازدواج کردم بچه دار نشدم اصلا هم برام مهم نیست همون مردم بچت ازت چیزی بخواد جلوش آب بشی بری تو زمین نمیان کمکت کنن برای حرف مردم بچه نیار برای خودت بیار من اصلا برام مهم نیست واقعا اصلا هم غصه نمیخورم 

2706