2737
2734

هر چی رفتم دکتر گف هیچی نیس رو بدنم هر صبح ک بلند میشم کبوده و زخم هست زخم تازه مریض نباشم😭

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دکتر پوست برو 

خب میگم رفتم گف هیچی نیس .

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
ازمایش پلاکت خوب بده و انزیم های کبدی

آزمایش کلی دادم مشکلی نداشتم.دکتر پوستم گف هیچی نیس.اخه مگه میشه😭

2738
آزمایش پلاکت و آنزیم کبد هم دادی؟؟

اره گف چیزی نیس

ازمایش خون بده منم همینحور بودم برای اینکه خیالم راحت بشه کلی ازمایش دادم مشکلی نبود

دادم .مشکلی نبود .دکتر پوستم رفتم.گف مشکلی نیس.هرصزح بیدار میشم جاش دردم میکنه بعضی وقتا شب از درد بیدار میشم

نمیشه که. اگه میخوای بگی جن اذیتم میکنه کتکم میزنه که برم از تاپیکت حوصله ندارم

کاری به زخمش ندارم منم بعضی وقتها تو خواب که میترسم پاهام انگار که نیشگون گرفتی کبود میشه از بچگی همینجوری بودم

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
نمیشه که. اگه میخوای بگی جن اذیتم میکنه کتکم میزنه که برم از تاپیکت حوصله ندارم

اخه چ ربطی ب جن داره؟ اصلا اعتقاد ندارم😭

من وسواس فکری دارم.برا هرچیز ساده ای ده بار میدم دکتر اینم اومدم گفتم میترسم بیماری های بدتر داشته باشم.همش استرس دارم.وسواسم داغون کرده اینم از ی طرف دیگه😭

کاری به زخمش ندارم منم بعضی وقتها تو خواب که میترسم پاهام انگار که نیشگون گرفتی کبود میشه از بچگی هم ...

میگه درد داره اون کبودی ها که معمولا همه میشن درد نداره

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
میگه درد داره اون کبودی ها که معمولا همه میشن درد نداره

چرا از منم درد داره تازه مال بچگیمه والا کار جنم باشه  تا حالا که از نیشگون فراتر نرفته😂😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706