2737
2739
عنوان

شراکت با فامیل😒

145 بازدید | 17 پست

لطفا همه جواب بدین

بابا و عموم یه زمین خریدن اونم تو ارزونی 

بعد چندسال بابام به عموم گفت حیفه همینجوری بمونه بیا خونه بسازیم عمو زیر بار نرفت چون بشدت خسیسه

الان بابام با هزینه خودش صفر تا صدش رو ساخته 

هرچی به بابام میگم کاش سهمشو میخریدی قبل از ساخت میگفت نمیداد فهمیده بود بابا میخواد بسازه قیمت بالا میگفت که نفروشه

الان میترسم چند روز دیگه مدعی بشه رایگان بیاد بشینه تو خونه🤦🏻‍♀️

چیکار کنیم بنظرتون؟ از طرفی پدرم بشدت مهربون و ساده س چندسال پیشم پول بدهی اون یکی عموم رو داد بهش برنگردوند همیشه ازش سواستفاده میکنن حرصم میگیره بابام با پول زحمت خودش و ذره ذره سالها پس انداز مامانم که از خودش زده این خونه رو ساختن الان نامردی یکی دیگه تصاحب کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بدون اجازه ساخته خب.بااین توصیف سادگی ومهربونی ک ازپدرت کردی امکانش هس براذرش زوربگه و سهم خودش بعد ساخت خونه بفروشه یابیاد بشینه اونجا.کاش مادرت نمیزاشت  اونموقع.کلا شراکت بااشنا بیجاست.چ برسه ب عمو و نزدیکان.منم بودم دلهره داشتم

بدون اجازه ساخته خب.بااین توصیف سادگی ومهربونی ک ازپدرت کردی امکانش هس براذرش زوربگه و سهم خودش بعد ...

نه بدون اجازه نبوده

گفت بیا بسازیم عموم گفت من پول ندارم خودت بساز حالا شاید منم کمکت کردم اگه پول تو دستم اومد

ولی جالب اینجاس موقع ساخت نه پول داد نه ذره ای آجر رو آجر گذاشت

بابام تو گرما زیر آفتاب کار میکرد همه پوستش سوخته بود آقا اصلا به روی خودش نیورد یه کمک بده حداقل

2740
قطعا عموت میگه من باید بشینم  واقعا هم سهمشه دیگه قانونا حق داره بگه بی اجازه من ساخت و ساز کر ...

بی اجازه نبوده همه شاهدن هزار بار گفت مصالح داره گرون میشه زمین بی ارزشه بیا بسازیم گفت من ندارم پول بدم گفت سهمتو بفروش قیمت فضایی میداد درصورتی که اونقدر نمی ارزید

نه بدون اجازه نبوده گفت بیا بسازیم عموم گفت من پول ندارم خودت بساز حالا شاید منم کمکت کردم اگه پول ...

عموی منم اینطوربود.پدرم ساده و ...اونام سواستفاده کردن.زن عموم ب عموم یادمیداد.عموم هم اجرامیکرد.اونوقت تامامانم میخاست حرفی بزنه پدرم صداش بالا میبرد و مادرم سکوت میکرد.اینجورادما بعدها چوب محبتشون میخورن مث پدرم ک قشنگ خورد

بی اجازه نبوده همه شاهدن هزار بار گفت مصالح داره گرون میشه زمین بی ارزشه بیا بسازیم گفت من ندارم پول ...

خب کلامی که نمیشه این چیزارو باید رفت محضری نوشت

من نمیددنم عموت چجور ادمیه یا بچهاا و زنش چجورین ولی میتونه بزنه زیر حرفاش و قانونم بهش حق میده

عموی منم اینطوربود.پدرم ساده و ...اونام سواستفاده کردن.زن عموم ب عموم یادمیداد.عموم هم اجرامیکرد.اون ...

انگار مامان بابای منو توصیف کردی ماهم همچین وضعیتی داشتیم تا حرف میزدیم جبهه میگرفت

حالا امشب بهش گفتم کاش یجوری راضیش میکردی سهمشو بفروشه انگار خودشم تازه فهمیده چی به چیه پشیمونه که سودی نداره

خب کلامی که نمیشه این چیزارو باید رفت محضری نوشت من نمیددنم عموت چجور ادمیه یا بچهاا و زنش چجورین و ...

حالا فعلا عموم حرفی نزده 

ولی خسیس بودنش به همه اثبات شده

امیدوارم فردا روز ادعای شراکت ۵۰ ۵۰نکنه

انگار مامان بابای منو توصیف کردی ماهم همچین وضعیتی داشتیم تا حرف میزدیم جبهه میگرفت حالا امشب بهش گ ...

نه خب.اگرم راضی شد برن دفترثبت اسناد سند قانونی داشته باشه.اینطور ک میگی زیادی سادس.خودتونم همراهشون برید اونجا کلاه نره سرش.

2706