2737
2734

مهریه من ازین بیشتره😐😐😐

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه واقعا 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
برا کدوم استان یا شهری؟

اهوازیم ولی تو اهواز همه اینجوری نیستن 

ما دزفولی هستیم ک دزفولیا رسم دارن همه جهاز رو کامل به دختر بدن 

کامل کامل 

ولی چون عروسای خانواده ما دزفولی نیستن،کامل ندادن فقط اشپزخونه 

و یه سری چیزای دیگه رو دادن.

اهواز چندین قومیت داره و هر قوم رسم خاص خودشون رو دارن.

مثلا عرب ها معمولا جهاز رسم ندارن بدن به جاش به دختراشون طلا میدن و...

دزفولی شوشتری ها معمولا صفرتاصد رو میدن به دختراشون و...

2731
دخترا حق  طلاق ربگیرید

چشم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2738
ما اینارو نداشتیم ، مشکلی هم نداشتیم. بیشتر اینا از سر ترس یا نامطمئن بودن از شریک زندگی یا حتی نوعی ...

کسایی رو دیدم کخ نداشتن و اتفاقا مشکل هم داشتن شوهری که اجازه تحصیل نمیده اونیکه اذیت میکنه طلاق نمیده

و بله کاملا واضحه برای اطمینانه و خیلی هم داشتنش خوبه چه تضمینی وجود داره که طرف پس فردا نزنه زیر حرفاش؟

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
ما اینارو نداشتیم ، مشکلی هم نداشتیم. بیشتر اینا از سر ترس یا نامطمئن بودن از شریک زندگی یا حتی نوعی ...

خب خوشبحالتون 

این چیزا هم ربطی به اطمینان نداره شما نهایت بخوای یه سال دو سال رفت و آمد کنی با طرف 

طرف بیست سال با یکی زندگی می‌کنه بعد بیست سال تازه یه چیزایی میبینه که باورش نمیشه بماند که انسان در حال تغییره چه از نظر فکری چه موارد دیگه 

و خانواده و خود دختر حداقل یکم خیالشون راحت هست اینجوری 

طبق حرف شما پس اصلا مهریه هم نباشه چون دو طرف همو میشناسن دیگه این از بی اعتمادی عه 😐

2706