2733
2739

عملی که کردم جای سزارین هستش مجردم عمل پارگی کیست بوده بعدش الان ۲ ماهی میگذره جای بخیه هام سفته سفت مثل سنگ و هرشب یا صبا کلا همیشه جای بخیم درد میکنه عادی این سفتی ؟ یا برم دکتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب اگه عفونت باشه چیکار میکنی تو چیکار کردی دکتر چی داد بهت حالا میرم دکتر 

دارو داخلی و خوراکی و سرم دوتا 

شستشو دوبل 

برو حتما ب من گفت رحمت باید دوبارع بسازم انقدر اوضاعم خراب بود

2740
دارو داخلی و خوراکی و سرم دوتا  شستشو دوبل  برو حتما ب من گفت رحمت باید دوبارع بسازم انق ...

یا خدا حتما میرم نوبت میگیرم میرم دکتر یعنی سونو گرافی رفتی فهمید یا نه خود دکتر با دست زد بهش فهمید عفونت کرده 

دارو داخلی و خوراکی و سرم دوتا  شستشو دوبل  برو حتما ب من گفت رحمت باید دوبارع بسازم انق ...

بعد چند مدت فهمیدی غیر عادی آخه دکتری که میخوام برم یه یه هفته شاید دو هفته طول میکشه تا نوبتم بشه اگه خیلی ضروری تا برم یه دکتر دیگه 

یا خدا حتما میرم نوبت میگیرم میرم دکتر یعنی سونو گرافی رفتی فهمید یا نه خود دکتر با دست زد بهش فهمید ...

سونو دادم گفت بخیه ت خوبه مشکلی نداری

رفتم دکتر سونو و پاپ اسمیرم رو دید معاینه هم کرد گفت عفونتت شده کیسه بزرگ اون کیسه فشار میاره تو درد احساس میکنی 

بعد چند مدت فهمیدی غیر عادی آخه دکتری که میخوام برم یه یه هفته شاید دو هفته طول میکشه تا نوبتم بشه ا ...

بچم پا میزد درد می‌گرفت

میریخت تو لگنم دردش 

ترشحاتم بو گند میداد

سونو دادم گفت بخیه ت خوبه مشکلی نداری رفتم دکتر سونو و پاپ اسمیرم رو دید معاینه هم کرد گفت عفونتت ش ...

اوه اوه حالا میرم اول سونو میدم بعدش میرم دکتر سونو رو چک کنه خودممم چک کنه مرسی عزیزم از راهنماین 

2706