2733
2739
عنوان

مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2278 بازدید | 93 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفت درسته . اشپزیش عجیب بده . اینو همه اعضای خونوادشون میگن ذوقش به اینه میگه سریع درست میکنم. یکی ...

منم تازه ازدواج کردم ی چندتا چیز مادر شوهرم گفته ب دلم هست هیچوقت یادم نمیره ولمیگم اون نفهمه من ک مثل اون نیستم 

2728
عزیزم اگه این کارو کنی ممکنه همین آدمای ک خوبن برات برعکس شه نمخاد زیاد بری کم برو زنگ بزن گاهی اوق ...

خودمم از همین میترسم‌. چون هر چی باشه مادرشونه .

ای گفتی نمیدونم چه لذتی میبره

از عقدههاشونه .امشب دیدمش ب من میگه بابات خیلی جاق شد .گفتم بابای من دیسک شدید کمر داره ،مینیکس زانوش کش اومده ،نمیتونه هیجکاری بکنه ،تحرک نداره ،شما میدونی ولی چرا هی میگی؟؟؟امیدوارم ب دردش گرفتار تشی 

خیلی از بی شخصیتیش بیزارم من 

پیرزن بیخود تا ۸شب دم در موند ک من ازسرکار رسیدم اینو بگه 

منم تازه ازدواج کردم ی چندتا چیز مادر شوهرم گفته ب دلم هست هیچوقت یادم نمیره ولمیگم اون نفهمه من ک م ...

منم اولش همین بودم. دقیقا هم همین حرف رو میزدم . ولی وای که بعده چند سال انقدر حرف هاشون رو هم میمونه ادم به مرز جنون میکشونه

از عقدههاشونه .امشب دیدمش ب من میگه بابات خیلی جاق شد .گفتم بابای من دیسک شدید کمر داره ،مینیکس زانو ...

نمیدونم چطور خودشون حس بدی از این حرف هاشون نمیگیرن

2738
ممنون بابت راهنماییت

فرستادم تو تاپیک صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَفقهُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَنطقُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَتکلّمُونَ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِنِّی كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ…..زاییده شکم …..(نام شخص مورد نظر و نام مادرش)“

عزیزم چرا باید حرفاش برات مهم باشه وقتی مدام داره نیش میزنه بدونه دعوا جلوشو بگیر تو خلوت دو تایی تون بهش بگو یا کلا اصلا حرفاشو نشنو ترکیب دو راه بهتره  مگه قرار خونت لک نباشه خودت رو در حد ذهن بیمار اون خانم پایین نیار

منم اولش همین بودم. دقیقا هم همین حرف رو میزدم . ولی وای که بعده چند سال انقدر حرف هاشون رو هم میمون ...

تو بسپر ب بالایی من ک زبون جواب دادن ندارم ولی دلم میشکنه با کوچکترین حرف تو دلم میگم خدایا من زبون ندارم ک جواب بدم  تو خودت جوابش رو بده 

نمیدونم چطور خودشون حس بدی از این حرف هاشون نمیگیرن

خیلی فضوله ....

مادربزرگ من دندون مصنوعی گذاشته تازه ،بعد برگشته میگه اره دندون گذاشت دهنش بو میده🫠گفتم دهن بو بده بهتر از اینه ۱دندون سالم تو دهن نباشه ،ب خودش تیکه انداختم

اصلا انقدر حرفای مزخرف میزنه ،ادم خجالت زده میشه از فامیل بودن باهاش ....

گفتم اگه انتقاداتت تموم شد من برم ب زندگیم برسم ،شمام اینجا وایستا ب فامیلای من فکرکن 

مودب باش.....اونم یک مادر....اسی میتونه بی خیال حرفهاش بشه و خودش زیاد درگیرش نکنه.....

یک مادری که میخاد زندگی پسرشو خراب کنه؟

به اینم میگن مادر 

مادری که فرزندشو بخواد وقتی ببینه خوشحاله براش خوشحال میشه

2706