2737
2739
عنوان

مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2278 بازدید | 93 پست
انقد به دختر مردم گیر میدن و ازشون ایراد میگیرن  دوس دارن دخترای خودشونم ازدواج کرد مادر شوهرش ...

تجربه این مسائل رو نداره. خودش مادر شوهر خیلی زود فوت کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تصور کنند! حوصله داری؟ داری خود خوری می کنی فردا هزار جور ناراحتی اعصاب بگیری که اونا در موردت چی ...

ممنون بابت نصیحتت حرفت کاملا درست بود. امیدوارم صحبتت تاثیرش رو روی ذهن و روانم بزاره

2731
راهی ندارم فقط دارم دیوونه میشم

من مثل خودت تحصیلات بالا وپست مدیریتی دارم ،عروس یه خانواده پر جمعیت شدم و روستایی،بسیار بسیار خوبند ودوستشون دارم ولی از اونجا که خودشون هر لحظه هر زمان وارد بشی یه ذره آشغال نمیبینی تو خونه شون ومن از بچه گی کم تحرک تر بودم و اندازه اونا نمیتونم تمیز کنم .برام مهم نیست ،قبلا بهشون میگفتم خونه ما یه آشپز که نداره منم شوهرمه ،دخترم عموشه ،چند سال برادر ا شوهرم هرکدوم یکی دوسال پیشم بودن ...اوناهم از چشم من نمیبینن 

2740
دمت گرم نظرت عالی

والا 

دخالت میکنن تو زندگی پسراشون بدبختا 

جوری هم رفتار میکنن انگار که کارشونم عالیه 

همینا باعث جدایی عروس و پسرشون میشن 

خاک تو سرشون با این طرز برخوردی که با دختر مردم دارن 

الهی که خدا جواب اینجور آدمارو بزاره کف دستشون 

نگران نباش چوب خدا بی صداست

من مثل خودت تحصیلات بالا وپست مدیریتی دارم ،عروس یه خانواده پر جمعیت شدم و روستایی،بسیار بسیار خوبند ...

عزیزم چقدر عالی. انشالله زندگیت به همین قشنگی بمونه. همین دیگه کسایی که خونه دارن دستشون مدام به خونس . ماهمین که اشپزی و خونه هم تمیز میکنم کلی بهمون فشار میاد چه برسه حساسیت خیلی بالا هم برای تمیزی داشته باشیم

والا  دخالت میکنن تو زندگی پسراشون بدبختا  جوری هم رفتار میکنن انگار که کارشونم عالیه&nb ...

میدونید پدر شوهرم بااین که با همه با محبت رفتار میکنه با زنش رفتار مناسبی نداره. مادرش هر بار میبینه شوهر به من توجه میکنم تو جمع دستمو میبوسه یا بغلم کرده این بد تر میکنه

یاعلی چقد توهین 🙃🙃🙃

خلایق هرچه لایق عزیز

وقتی یکی سعی داره زندگی دو نفرو خراب کنه 

بنظر شما کارش درسته؟

الان اگه یه زنه دیگه به جای این خانوم بود شاید دعوا میکرد با شوهرش و کار به جاهای دیگه میرسید

میدونید پدر شوهرم بااین که با همه با محبت رفتار میکنه با زنش رفتار مناسبی نداره. مادرش هر بار میبینه ...

من دلیل این که چرا پدر شوهرم با زنش رفتار خوبی نداره رو متوجه نشدم

2706