2737
2734
عنوان

مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2278 بازدید | 93 پست
هرگاه گفت بگووقتی شمارفتی تمیزمیکنم فعلان تاهستی مهم نیست تمیزکنم عزیزم زندگی یه روزدوروزنیست که بخا ...

وقتی میاد به حدی تمیز میکنم که شوهرم میگه مگه برا بازرسی میخوان بیان. ولی بازم حتی شده میره داخل انباری یه ایرادی پیدا میکنه‌ . در  حالی اگر بنا به چنین صحبت هایی بودم خونه خودشون سرویس بهداشتیش واقعا تمیز نیست. اما خودمو در حدی نمیبینم خونه ایی که مهمون چیزی بگم و میگم به من ربطی نداره. یک عمر هم همین طور بزرگ شدم. ولی از طرفی حرف نمیزنم. حرف هاش هر زمانی بی کار شم میخوام استراحت کنم تو ذهنم میان

وقتی میاد به حدی تمیز میکنم که شوهرم میگه مگه برا بازرسی میخوان بیان. ولی بازم حتی شده میره داخل انب ...

عزیزم مقصرخودتی شمابهش اتونشون دادی که تمیزی برات خیلی مهمه مخصوصن پیش اوواسه همین ازضعفت سواستفاده میکنه الکی میگه فلان جاکثیفه چون ضعف نشون دادی پیشش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرتون اون چون مادرشونه ممکنه بهشون بر بخوره؟

بستگی به طرز گفتن شما داره عزیزم

خیلی کوتاه در حدی که اصل مطلب رو بگی و ناراحتی ت رو ابراز کنی

وقتی ببینن مادرشون شما رو اذیت میکنه و شما احترام ش رو نگه میداری و ج شو نمیدی 

همه شون حمایتت میکنن و قطعا به مادرشوهرت تشر میزنن

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
2728
عزیزم مقصرخودتی شمابهش اتونشون دادی که تمیزی برات خیلی مهمه مخصوصن پیش اوواسه همین ازضعفت سواستفاده ...

اخه من تا به حال پیشش چیزی نگفتم . از اولین باری که خونم اومده همینه. یا بیرون میریم واسه تفریح موقع برگشت حواسم نبوده یه کم کفشم خاکی شده. میگه خوبه فامیل ها نبودن کفشتو ببینن

بستگی به طرز گفتن شما داره عزیزم خیلی کوتاه در حدی که اصل مطلب رو بگی و ناراحتی ت رو ابراز کنی وقت ...

یه بار شوهرم بهش گفته بود تا دو سه ماه کاری نداشت بعدش دوباره رفتار های قبلش رو شروع کرد

اخه من تا به حال پیشش چیزی نگفتم . از اولین باری که خونم اومده همینه. یا بیرون میریم واسه تفریح موقع ...

😂😂😂😂عزیزم زوم کرده به توخدالعنتش کنه یادمادرشوهرخودم افتادم فقط هرگاه گفت یه نیش خندبزن وخلاص محل نزارتابسوزه توفکرنروخودتواخمونگیرالکی بخندکه مثلان محل نزاشتی بهش 

😂😂😂😂عزیزم زوم کرده به توخدالعنتش کنه یادمادرشوهرخودم افتادم فقط هرگاه گفت یه نیش خندبزن وخلاص مح ...

ما خونواده هامون اخلاف فرهنگی زیادی باهم داشتن برا همین پدرم شدیدا مخالف ازدواج ما بود. عاشق شوهرم بودم. قبل عقد وقتی این رو بهش گفتم گفت با خونوادم لازم نیس رفت و امد کنی . فقط زن خودم باش. اما الان حس میکنم رفت و امد نکردن به ضرر خودمم میشه همه با من دشمن میشن

2740
تنها گیرش بیار تیکه بارونش کن بعدشم به بقیه گفت بگو وااا من کی اینجوری گفتم هر هر هر  مادرجو ...

خیلی حرفت ارومم کرد. فقط خواهر و برادر های شوهرم چون ادم های محترمین مطمعنم نمیان تو روم بگن چرا فلان حرف رو به مادرمون زدی. تو دلشون نگه میدارن و من رو چنین ادمی تصور میکنن

خیلی حرفت ارومم کرد. فقط خواهر و برادر های شوهرم چون ادم های محترمین مطمعنم نمیان تو روم بگن چرا فلا ...

تصور کنند!

حوصله داری؟

داری خود خوری می کنی فردا هزار جور ناراحتی اعصاب بگیری که اونا در موردت چی فکر می کنند ؟ حیف جوونیت نیست

و خدا برای من کافیست.....
اخه من تا به حال پیشش چیزی نگفتم . از اولین باری که خونم اومده همینه. یا بیرون میریم واسه تفریح موقع ...

اینجور وقتها در جا بگو‌

وای مادرجون چه فامیلای فضول و بی تربیتی دارید تا برای کفش آدمم اظهار نظر می کنن

خونسررررد و با لبخند بگو تا حرص بخوره

و خدا برای من کافیست.....
2706