2737
2734
عنوان

مادر شوهر

2278 بازدید | 93 پست

سلام خانم ها وقت بخیر. تروخدا هر کی راه منطقی به ذهنش میرسه منو راهنمایی کنه. شوهرم رو عاشقانه دوست دارم. پدرش خواهرش و برادر های شوهرم ادم های خوبین .و تک تکشون بی اندازه در حقم خوب بودن. اما مادرشوهرم خیلی اذیتم میکنه و زخم زبون هاش بی نهایت هستن. چی کار کنم بین دو راهی موندم.دلم میخواد قطع رابطه کنم اما بقیه ازم میپرسن چرا خونمون نمیای نمیدونم چه جوابی بدم بهشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم بروخودتوسنگین بگیرمحلش نزارده حرف زدیکی جواب بده 

اخه خودش هزاران حرف میزنه میترسم یه جمله مس خودش جواب بدم به بقیه بگه من این حرفو بهش زدم. تموم حرف هاش وقتی میزنه بقیه نباشن

قطع رابطه نکن فقط مناسبتا رو برو  منم دقیقا عین توام یه مدت قطع رابطه کردم دیدم خیلی بد می شه ...

به خدا برای هر جملش تا یه ماه حالم بده و گریه میکنم. چی گاز میکنی حرف هاشون تو ذهنت نمونه؟

اخه خودش هزاران حرف میزنه میترسم یه جمله مس خودش جواب بدم به بقیه بگه من این حرفو بهش زدم. تموم حرف ...

عزیزم هرچی میخادبگه دریابه دهن سگ نجس نمیشه محل نزاراگه زندگیتومیخای اگه جواب بدی بدترمیشه من تجربه دارم شوهراولموبخاطرمادرش ترک کردم وطلاق گرفتم باشوهردومم بخاطرمادرش چهانکشیدم الانم ۵ ساله قهرم وقط رابط ولی خوب بهت به عنوان یه باتجربه میگم اصلان هرغلطی کردجواب نده محلش نده دردرونش میسوزه اتیشش میزنی اینطورفقط بخوربپوش بگردوبخواب اززندگی لذت ببرمحلش نزار

به خدا برای هر جملش تا یه ماه حالم بده و گریه میکنم. چی گاز میکنی حرف هاشون تو ذهنت نمونه؟

منم عین توام حرفا و کاراش مدام تو ذهنمه متاسفانه همش هم نشخوار ذهنی می کنم اما به خاطر شوهرم کوتاه اومدم فقط سعی می کنم بدون شوهرم نباشم که کمتر تیکه بندازه

2740

ببین عزیزدلم

وقتی کسی بدونه که از حرفاش دلگیر میشی ، رفتار و کارا و حرفاش رو تکرار میکنه 

کار اال این که اهمیت نده ، سعی کن تنها باهاش نباشی ، همیشه با همسرت برو و برگرد ، تو موقعیتی قرار نگیر که دو تایی باشین تا شر و ور بگه

بعد هم اگر چیزی گفت ، مختصر به اطرافیانت گلایه کن جز شوهرت 

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
عزیزم هرچی میخادبگه دریابه دهن سگ نجس نمیشه محل نزاراگه زندگیتومیخای اگه جواب بدی بدترمیشه من تجربه ...

خیلی سعی میکنم این طوری باشم من طبق حرف بقیه صورتم زیباس بدون هیچ عملی. اون بی سواده .من مدرک دکتری دارم. شوهرم درس خوندس. خونوادم چندین برابر خونواده همسر ثروت دارن. ولی این کافیه ببینه مثلا داخل خونم یه لکه رویه کابینت افتاده انقدر میگه چطور اینو ندیدی حالم بد میشه

ببین عزیزدلم وقتی کسی بدونه که از حرفاش دلگیر میشی ، رفتار و کارا و حرفاش رو تکرار میکنه  کار ...

ممنون که توضیحات کامل دادین. منظورتون از اطرافیانم چه کسایی هستن؟

خیلی سعی میکنم این طوری باشم من طبق حرف بقیه صورتم زیباس بدون هیچ عملی. اون بی سواده .من مدرک دکتری ...

هرگاه گفت بگووقتی شمارفتی تمیزمیکنم فعلان تاهستی مهم نیست تمیزکنم عزیزم زندگی یه روزدوروزنیست که بخای بخاطریه زن زهرخودت کنی  این زناحسودن چش ندارن عروسشون اسایش داشته باشه بهونه میگیرن واگرنه خونه یکی دیگه به کسی چ مربوط که تمیزباشه یانه

اخه خودش هزاران حرف میزنه میترسم یه جمله مس خودش جواب بدم به بقیه بگه من این حرفو بهش زدم. تموم حرف ...

تنها گیرش بیار تیکه بارونش کن

بعدشم به بقیه گفت بگو وااا من کی اینجوری گفتم

هر هر هر 

مادرجون مسن شدن خیلی حساس شدن!!

تضمینی خفه میشه!!

و خدا برای من کافیست.....
ممنون که توضیحات کامل دادین. منظورتون از اطرافیانم چه کسایی هستن؟

پدر شوهر ، خواهرشوهر ، برادر شوهر 

همونایی که گفتی باهات خوبن

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
2706