2737
2739
عنوان

روز اول که دیدیم یادته چقد شاد بودم

169 بازدید | 13 پست

اون موقع که هنوز غریبه بودیم یادته همش میخندیدم

تو عکسای قبل از تو حتی چشام میخنده 

چه جوری تونستی اون چشارو گریون کنی حتی عکسش میفرستادم یبار دردت نیومد بگی اخی ببخشید دیگه ناراحتت نمیکنم 

من که داشتم زندگیم میکردم خودت با اصرار اومدی 

گفتی اعتماد کن با بقیه فرق دارم

چه جوری تونستی اون دختر بچه یادت شاد درونمو تبدیل به یه دختر زخم خورده کنی  

امیدوار کارماش پس بدی و هیچکس عاشقت نشه ادم سمی که اومد زندگیم خراب کرد

🥲

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همشون میگن من فرق دارم  تهشم گند میزنن  همون کاریو ک میگن نههه این چ حرفیه من نمیکنم این ...

اره دقیقا

تراپی گرونه 

به خاطر همین باید خیلی مراقب دلمون باشیم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2740

اونجا که چاوشی میگه :

برو فقط نگاه کن با خندهام با صورتم زمان چیکار میکنه

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

اونجا ک نزار قبانی میگه. 

اگه برای تو خیری داشت می‌ماند

اگه دوست دارت بود حرف میزد

و اگر مشتاق دیدنت بود می آمد.

دقیقا همینجاش ی جواب بزرگ برای سوالامونه

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
اونجا ک نزار قبانی میگه.  اگه برای تو خیری داشت می‌ماند اگه دوست دارت بود حرف میزد و اگر مشت ...

چرا امضات نوشتی عشق ممنوع

چرا امضات نوشتی عشق ممنوع

چون ممنوعه 

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
شمست عشقی خوردی توام؟

ن