2733
2734

سلام دوستان.من دو روز مونده موعدم امروز از صبح لکه بینی دارم.بیبی زدم منفی بود.ازمایش دادم منفی بود.ولی ی علائمیدارم.ماه اول اقداممه.ناراحت شدم از منفی شد.بنظرتون میشه مثبت باشه مثلا یک هفته دیگه ک برممم

۶ فروردین ماه پریود شدم اونم به واسطه قرص سیپروکامپاند یعنی چند ماهه ک فقط باقرص پریود میشم 

و۲۸ فروردین ماه رابطه بدون دخول داشتم ولی روی واژن تخلیه شد منی و من بعد یساعت ۵ تا قرص سیپرو باهم خوردم الان امکان بارداری وجود داره؟؟؟خیلییی میترسممم😭😭

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایشالا ک همونی ک میخای بشه

میخوام باردار باشم.خیلی دلمو صابون زدم با اینکه ماه اوله ولی ی حسی میگفت هستم.عصر جواب ازمایشگفت منفی.با اینکه من خستگی تپش قلب معدم ی حالی و ...

امیدوارم پریود هم نشم چون همیشه منظم بودم.

میخوام باردار باشم.خیلی دلمو صابون زدم با اینکه ماه اوله ولی ی حسی میگفت هستم.عصر جواب ازمایشگفت منف ...

ایشالا که میشی عزیزم  برای منم دعا کن پریود بشم😭خیلی استرس دارم

چه علائمی داری من فرداموعدمه

معدم انگار سرش میسوزه توش یحالیه تا تو گلومم همش اسیدیه.خیلیم اخلاقیاتم عوض شده.البته این شبیه pms هست ولی تابحال نبودم من این مدلی.همش خستم دلم میخواد بخوابم.از صبح هم لکه بینی دارم.سر درد هم دارم

ایشالا که میشی عزیزم  برای منم دعا کن پریود بشم😭خیلی استرس دارم

یکی میخاد بشه یکی میخاد نشه.ایششششاله کپریود میشی عزیزم.روشبریزه ک باردارینداره.ماها دخول میکنیم و ب سختی میگیره.روش ک دیگ هیچی.بعد میگن اسپرم اگ در معرض هوای ازاد باشه خاصیتشو از دست میده

2740
یکی میخاد بشه یکی میخاد نشه.ایششششاله کپریود میشی عزیزم.روشبریزه ک باردارینداره.ماها دخول میکنیم و ب ...

اخه میگن واژن مکش داره میکشه میبره داخل سرهمون ترسیدم ولی یساعت بعدش قرص خوردم ۵ تا سیپروکامپاند