2737
2734

خدایی این چه وضعشه یه سری چیزا وجودشون توخونه ضروریه مث تخت خواب مث مبل و چیزای دیگه ولی خونوادم نمیخرن و خودم باید بخرم چون من میخوام داشته باشیم هرچی داشتمو نداشتمو دادم مبل خریدم هرکی میاد خونه تعریفشونو میکنه خود خونوادمم وقتی دیدن چقد خونه تغییر کرد واینا کیف کردن باهاشون حالا کار کردم میخوام تخت خواب بخرم بزارم ولی خیلی ناراحتم از دستشون چرا اونا نمیخرن چرا من باید بگیرم این چیزارو اینم بدونید ن دستشون خالیه ن چیزی مامانم و بابام هردو کار میکنن حتی اگه دستشون خالیه اگه بخوان میتونن جور کنن این چیزارو، ولی متاسفانه اینارو خرج اضافی میدونن،خسیس هم نیستن واسه غذا خوب خرج میکنن میخوام قالیامونم عوض کنم حداقل بخاطره دل خودم اینکارو میکنم شما هم از این کارا میکردین؟؟نظرتون ب این کارام چیه؟

اتاقتو عوض کن به بقیه کار نداشته باش

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من خودم داشتم عروسی میکردم، چون اخرین دختر عروسی میکردم، برای مامانم ظرفشویی خریدم، حالا مثلا خیلی بهش تو کارای خونه کمک میکردم.

هر چی برای جهیزیم میخریدم، مامانم نداشت، برای اونم میخریدم.

یادمه رفتم ازمایش عقد، دو تا رخت آویز برای خشک کردن لباس خریدم.

خوشبحالت که پول داری واسه خونتون خرید کنی. من که نتونستم کار کنم پول دربیارم چیزی حداقل واسه خودم بخرم

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2740
خوشبحالت که پول داری واسه خونتون خرید کنی. من که نتونستم کار کنم پول دربیارم چیزی حداقل واسه خودم بخ ...

ن عزیزم اوضاع من از تو بدتره باهزاربدبختی پول درمیارم اخرش خرج خونه میکنم😕🤏🏻داری ب کسی میگی خوشبحالت که از بی پولی گریه میکنه

قشنگ که بچه ها داشته باشن و خرج کنن ولی چیزهای ضروری رو وقتی دارن خودشون بگیرن خییییییللللللیییییب د ...

اخه احساس میکنم این پول باید خرج خودم بشه نه چیزی که وظیمه پدرمادره بگیرن😕💔

از چ نظر خوشحال میشم

اره ب نظر منم در آینده خوشحال میشی که لطف ها و گذشت هایی که کردن تو زندگی برات رو اینجوری حداقل یکم جبران کردی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"
2706