2737
2734

متاهلم .۲۱ سالمه تا حالا کنکور ندادم و این اولین بارمه .

با هزار تا دردسر و مانع تونستم بخونم ..کلی مخالف داشتم و هزار تا مشکل ولی کم نیاوردم ...

یه حرفی دعایی چیزی ♥️🌱برام بگین ...یه ارزوی خوبو اینکه قبول شم ...

واقعا ممنون بابت دل پاکتون ...

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسی تلگرام داری؟

بله گلم دارم. 

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
2740
خدا همراهت عزیزم

قربونت برم دعا کنین قبول شم خیلی سختی کشیدم ...

افتخار میکنم با تمام سختی ها جنگیدی

شک نکن که تو به بهترین ها میرسی😍

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

من یه آشنای خیلی کلفت دارم تو سازمان سنجش

هممممه کار می تونه بکنه

خصوصی پیام بده بهت بگم چکار کنی

دلت قرص باشه که با هر رتبه ای بخوای قبولی

نمی دونم چرا پیامت به دلم نشست خواستم کمکت کنم

فقط زود جواب بده پاک کنم پیاممو

فقط استرس نداشنه باش نتیجه تلاش تو میبینی

😍♥️ایشالا ..دعا کنید واقعا زحمت کشیدم‌خیلی سختیا سر راهم بود همهوجور مخالفت و اینا ولی من باید درس بخونم...

فقط الکی نزن  اگه برگه سفید بدی بهتره تا سیاه کنی

راس میگی 👏♥️

2706