2733
2739

واقعا عشقی که بینشون هست خیلی خوبه امیدوارم خدا قسمت همتون کنه و خودم 

سرچ کنید احساساتی شدن امیر علی نبویان 

برید تو قسمت ویدئو ها اوليشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد این چیزها رو در مورد هنرمندان جدی نگیرید کلا هنرمندها خیلی قشنگ حرف می زنند بعد قشنگ رابطه اشون کات می کنند و خیلی قشنگ دوباره عاشق می شن! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2728
زیاد این چیزها رو در مورد هنرمندان جدی نگیرید کلا هنرمندها خیلی قشنگ حرف می زنند بعد قشنگ رابطه اشون ...

نمیدونم به قول شما شاید همش الکی باشه 

ولی خیلی قشنگ حرف زد 

2740
نمیدونم به قول شما شاید همش الکی باشه  ولی خیلی قشنگ حرف زد

یادته بهاره رهنما چقدر عکس گل و کیک و هدیه و تفریح با شوهرش حاجی می زاشت ، فکر کنم دو سال هم زندگی نکردند! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

اصلا حس خوبی از این پسره نمی‌گیرم حس میکنم نقش بازی می‌کنه ولی باهوشه و خوب دروغ میگه 

دختره خیلی پولداره علتش همینه

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
یادته بهاره رهنما چقدر عکس گل و کیک و هدیه و تفریح با شوهرش حاجی می زاشت ، فکر کنم دو سال هم زندگی ن ...

آره خب 

شاید دارن فیلم بازی میکنن ولی امیدوارم واقعی باشه آدم دوس داره یه همچین عشقی وجود داشته باشه 

2706