2733
2739
عنوان

عروسیمه ولی اصلا خوشحال نیستم 😔🖤💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2789 بازدید | 90 پست

کاش منم ازدواج میکردم حتی بدون علاقه 😕

حالا شاید بعد عروسی بهش علاقه منو شی

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مطمئن باش ب جدایی میکشه🥲تا دیر نشده ی کاری بکن فردا دیره  آبجیم دلش باهاش نبود الان با ی دختر ...

پیش ما طلاقی در کار ...دختر با لباس عروس می‌ره خونه داماد با کفن برمیگردد ...پیش ما اینجوری ...باید بسوزم بسازم 💔😔

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️
2740
قربون دلت برم:))))غصه نخور اجی اگه ادم خودبیه بسپارش به خدا خودش مهرشو به دلت میندازه انشالله خیلیا ...

😐

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
کاش یکم فرصت میدادن همو بشناسین

هشت نو ساله میشنلسمش 

ولی ی روز هم ب طرفش نگاه نکردم اصلا دلم نمی‌خواست

کنارش بودم هیچ حسی نداشتم برام یرادم عادی بود

عزیزم با کسی ک میخوای ازدواج کنی حرف بزن بگو من بهت حسی ندارم شاید درکت کرد خودش بهم زد عروسیو

طرف می‌دونه پنج سال پیام هاشو جواب نمیدم

2706