2737
2734

پشت فرمون صدساله تنهایی روگوش میدم خوایم نمیگیره اماتوخونه باشم خوایم میگیره

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لذتش به اینه خودمون بخونیم🤷‍♀️

پشت فرمون آهنگ گوش بده👩‍🦯

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

خوندن کتابه ب ادم حال میده 

صوتی خیلی چرته

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2740

چرا خیلی خوبه که من فقط صوتی گوش میدم یه زمانی روی ورق زدن کتاب حساس بودم که آره مزه میده ولی از وقتی که دیگه پادکست گوش دادن شد عادتم دیگه کتاب دست گرفتن برام سخت شده 

وقتی داری فعالیت فیزیکی یا کاری که برات روتین و عادی شده می‌کنی گوش بده مثلا موقعی که داری کار سیستمی می‌کنی یا کارای خونه یا پیاده روی رانندگی و... ما توی مسافرت ها مخصوصا از اول مسیر تا آخرش فقط داریم پادکست گوش میدیم آهنگ سریع حوصله مون رو سر میبره 

عزیزم صد سال تنهایی خیلی سنگینه  علایقت رو پیدا کن بعد گوش کن

فعلا وقت نمیکنم کتاب بخونم🤦‍♀️

من کتاب های متنوعی رو دوس دارم

از چه لحاظه سنگینه؟؟

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
تو خونه میخاسم گوش بدم

اوهوم،منم نتونستم با کتاب صوتی ارتباط بگیرم

2706