2737
2739
عنوان

میشه راهنماییم کنین. نامزدم

82 بازدید | 5 پست

اخرین بار ساعت ۶ با نامزدم حرف زدم . بعد ساعت ۷ نیم بود گفتم بزا ببینم کجاس خبری نیست زنگ زدم گوشیش انتن نداشت نمیگرف. بعد نیم ساعت زنگ زد گف مغازه دوستمم باطری ماشین درست میکنیم گفتم بیا تصویری گف باشه بیا همینک زنگ زدم نگرف زنگ زدم ب گوشیش دیدم  گوشیش خاموش شده. الان یساعتو ده دیقس گوشیش خاموشه.... دارم سکته میکنم حس میکنم داره کاری میکنه سابقه نداشته بدون اینک ب من بگه جایی بره . منم هرجا میرم میگم 

چیکار کنم 

شاید شارژ گوشیش تموم شده

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه همون لحظه ک گف بیا تصویری خانوش شد

پیش میاد که شارژ گوشی تموم شه  نگران نباش

و اینکه تو  نباید انقد بهش زنگ بزنی ....

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
2728
من خودم گوشیم ده دیقه خامدش باشه ی کاری میکنه ب گریه میوفتم 

نمیدونم چرا ولی به نظرم اومد زیاد بهش زنگ میزنی 

زنگ زدناتو یکم کم کن

نمیدونم واقعا 🤦🏻‍♀️

جواب داد گوشیو بهم بگو