2733
2739
عنوان

فهمیدم همسرم یه عادت زشت داره بیاید بگم 😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 8544 بازدید | 129 پست
وا چرا خب😐باهاش حرف بزن ببین دلیلش چیه  با دعوا و بحث و ناراحتی چیزی حل نمیشه

آخه من یه بار تا مرز مرگ رفتم 

فهمیده چه قد ناراحت میشم 

الان دوباره برم باهاش حرف بزنم؟

شاید باید منم مثل خودش بشم به قول یکی از دوستان

تا بفهمه چه قدر حس گوهی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چراباخودت داری اینکارو میکنی بنده خدا فردای روز افسردگی میگیری...کی میادحالتومیپرسه

شدم به خدا 💔

فقط می‌خوام زودتر از این کثافتی که توشم بیرون بیام 

دارم خفه میشم 

more than 90% of men and female masturbate. This is a normal activity until unless this affects your ...

خیلی خوبه که برای شما مهم نیست 

و فکر میکنید یه چیز عادیه 

ولی واقعا امیدوارم توی زندگی مشترک هم همین قدر واست عادی باشه

چون اونموقع تازه میفهمی چه غم بدی توی دل آدم میشینه 💔

نه نمی‌خونه 

خب ببین تشویقش کن بره سمت نماز و...😞 شوهر من خودش رفت سمت نماز من خودم نماز نمیخونم یعنی مخالفم ولی همسرم قول گرفت ازم ک منم بعد پریودیم نماز بخونم منم قول دادم ک بخونم ولی کلا بنظر من آدمی اگه ذاتش درست نباشه حتی اگه نماز هم بخونه باز ب این کثافط کاریاش ادامه میده...😢😭

2740

عزیز م با گریه و خودخوری چیزی پیش نمیره شوهرتم بیماری لاعلاج نگرفته دور از جون

اپلیکیشن مس ب طلا رو دانلود کن بده فایل هاشو ببینه رایگانه نجات بده خودشو

ملامت اش نکن یجورایی دست خودش نیست گاهی حتی با ازدواج این امر زشت ترک نمیشه خیلی وقتا دلیل اش ام تو همون آپ گفته 

راضی بودی مارم دعا کن

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
به قرآن اونقدری از دیشب که خواستم ببینم هنوزم انجام میده تا الان حالم بده که کل بدنم داره یخ میزنه ا ...

سلام عزیزم.دیگه خیلی بزرگش کردی.این میزان اضطراب و وسواس برای خودت هم اصلا خوب نیست.قتل که نکرده.خدا عیب پوش و ستار العیوبه.شما یکبار به روشاوردی و صحبت کردی.دیگه پیگیرش نشو و به روشم نزن خجالت زده ش نکن.آدمیزاده خدا به خداییش توبه کنه میبخشه.یک عادته که از مجردی با خودش اورده کم کم ترک میکنه.مراقب زندگیت باش عزیزم

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
نمیدونم چه جوری باهاش کنار بیام  از نظر جسمی و روحی به بدترین وضعیت رسیدم  حس میکنم هرلح ...

ای بابا پس الان خواهر من چه حالی داره . لعنت به مرد خیانت کار وقیححححح لعنت به بچه شش ماهش رحم نکر خواهرمو انداخت بیرون . الهی برای دلت بمیرم . الهی دلش اتیش بگیره 

هر وقت دیدی دنیا با خنده هات نمیسازه بلندتر بخند 💔😃صلوات مهمونم کنین 🙏⚘
چرا سرده پس ؟ چرا میلش کمه ؟ 

شاید مشکل مالی داره شاید مشکل روحی داره شاید دلخوره شاید مشکل جسمی چیزی داره 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
more than 90% of men and female masturbate. This is a normal activity until unless this affects your ...

خوب دیگه وقتی مردی زنش پس بزنه ولی  خ ا  تو برنامه اش باشه یعنی تو رابطه جنسی با همسرش مشکل درست کرده ‌‌‌‌رفته تو فاز نگران کنندگی

2706