2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

مثل اینه که بگی اگر یک استاد ریاضی ته کلاس خاطره بگه که حالمون عوض شه عادیه یا نه. میگم عادیه. ولیکن که بستگی به استاد هم داره و اهنگیم که زده. و اینکه دفعه اوله خیلی چیز عجیبی نیست نگران نشو😂

طبیعیه

ولی دمش گرم پبانو هم میزنه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بله چون من هم کلاس میرفتم به همین صورت بود و حس خوبی دریافت میکردم چون استادم مهارت خاصی در نوازندگی داشتندو حال هوامون عوض میشد 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
نه عادی نیس عاشقت شده😐

🤌😂😂😂😂😂

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
مثل اینه که بگی اگر یک استاد ریاضی ته کلاس خاطره بگه که حالمون عوض شه عادیه یا نه. میگم عادیه. ولیکن ...

اخه دفعه اول نبود

یه تیکه بد برخورد کرد خیلی باهام

بعد انگار که پشیمون شه ،همچین حسی میکنم

2706