2733
2734

من با پسرشون که کار نداشت شغل نداشت خونه نداشت در آمد نداشت فکر اقتصادی نداشت فکر پیشرفت نداشت چشش به هزار تومن پدرش بود که بده بهش

رفتم با خانوادش زندگی کردم کپ خواستم بلندش کنم که بره کار کنه طلاهای عروسی مو و ماشینی که داشت رو فروختیم باهاش خونه درست کنیم و از اونجا بریم 

پدر شوهر و مادشوهر حقوق درست و حسابی نداشتن که کفاف زندگی حتی خودشون رو بده چه برسه به ما البته مادرشوهر حقوق نداشت سال ۹۶ شوهرش حقوقش ۲.۵ میلیون بود 😐

ولی چون خودشون با خانواده شوهر زندگی کردن یعنی مادرشوهر با مادرشوهرش زندگی کرده بودن چشم دیدن اینو نداشتن ما بریم خونه اجاره کنیم و بزور خواستن ما با اونا زندگی کنیم

درباره منم درسته خودم میدونم حماقت کردم ولی فکر نمی کردم کار به اینجا برسه و احترام رو زیر پا بزارن و کلی بهم بی احترامی کنن در هر زمینه ای از شستشوی ظرف خونه بگیر تا حاملگی و بچه دار شدن

ولی فقط سنگ انداختن دعوا کردن جنجال کردن تهمت زدن بهتان زدن خواستن ما رو از تصمیم هامون منصرف کنن برای اینکه همیشه زید دست اونا خار و حقیر بمونیم 

موقعی که ماشین نداشتیم

می‌دونستن خونه مون تکمیل نشده و دست مون به جایی بند نیست خواستند با تهمت و افترا از خونه بیرون مون کنند ،برای وام گرفتن دعوا میکردن شوهرم رو ،حتی جرعت نداشت بگه میخوام وام بگیرم که وام ازدواج ۱۰ میلیونی اون زمان رو تو صورتش می کوبیدن که هنوز قسط هاش تموم نشده 

از اول نه براش کار درست حسابی پیدا کردن نه خونه خریدن نه دستش رو به جایی بند کردن

وقتیم من گفتم این کارها رو بباید بکنیم باهام دشمنی کردن و علنا منو دشمن خودشون اعلام کردن 

و بارها بهش گفتن یا مادر و پدر یا زنت

بای بفرستیش خونه خودش

نمیدونستن و درک نمیکردن ما کنار هم خونه هستیم ،فکر میکردن چون تازه ازدواج کردید میتونن ما رو از هم به راحتی جدا کنن و تا ابد پسرشون بشینه جلوشون زانو بزنه برای هزار تومن!

انگار جز اینکه خواستیم خونه دار بشیم و یه کار پیدا بشه شوهر بره سرکار و در آمد خوب و زندگی آروم چی میخواستیم که اینجوری میکردن

داستان حاملگی هم خواستید پایین تر میزارم که چقدر بابتش ناراحت شدن 

از قبل تایپ کردم هستید؟

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهر و پدر شوهر خیلی سال بچه دار نشدن وقتی فهمیدن باردارم خیلی ناراحت شدن خصوصا مادرشوهرم 

پدرشوهرم الکی ادای حال خوبارو در می آورد 

تو خونشون بودم نون بهم نمی‌دادن بخورم شوهرم سرکار نمی‌رفت غذاهای خیلی بد مزه ای درست می‌کرد صبحا پیاز داغ درست میکرد با بوش بالا می آوردم هنوزم جوابمو نداد که ساعت ۷ صبح پیاز داغ میخواست چیکار 

ویار داشتم انواع ویار هیچ کدومشون برام حاضر نمی شد رسما نون خشک میخوردم و بالا می آوردم

لاغر شدم خیلی لاغر خودم لاغر بودم و لاغر تر شدم ۳ ماهه باردار بودم که ۷ کیلو وزن کم کرده بودم 

کسی به هیچ جاییش نبود

تو خونشون بودم درد اصلی همین بود شوهرم سر کار نمی‌رفت و در آمد نداشتیم یه نفر یبار برام غذایی درست نکرد بیاره 

الان بچم بزرگ شده چند سال قبل با شوهرم گفتیم میخوایم دوباره بچه دار بشیم فقط در حد حرف بود وگرنه همچین نظری هم نداشتیم بدشون اومد مادرشوهرم بدش اومد با حرفا و نگاه های غضب آلودش مسموم مون کرد گفت خواستید دومی بیارید اولی رو باید بدین به ما 

عقده بچه داشت انگار ما و من باعث شدم اونا بچه دار نشن 

الان هم همه به عروساشون میگن دومی و سومی هم بیار من برای خودم ناراحت میشم چون اینا با همین اولی هم ما رو چقدر زجر دادن و با کارا و حرفا و رفتارشون منو مسموم کردن 

شوهر که پسرشونه بلاخره فراموش می کنه ولی من فراموش نمی کنم 

2731
شوهرت اگر میخواست کار کنه شده کارگری هم میرفت چرا به اون کاری نداری؟؟وفقط بدی های خانوادش یادت موند ...

چون اون حرف خانوادش که بشه سکوت می کنه ولی از خودش چیزی بگم مثل سگ پارس می کنه خوشش میاد همه چیو بندازه تقصیر اونا 

درسته اشتباه اصلی رو اون کرد که با وجودی که نه کار داشت نه حتی یه خونه اجاره ای اومد خواستگاری 

و با وجود اینا موندن کنار خانواده ش رو به آرامش من ترجیح داد

خودش که آرامش داره هر چی باشه پدر و مادر شن میگم که بچه فراموش می کنه ولی من چی 

به فکر آرامش من و بچه ش نبود وقتی من آرامش ندارم بچه م هم آرامش نداره