2733
2739
عنوان

خداااا منو ببخشعهه توروخدااااا بیایددد 😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو ی کاغذ بنویس امروز دختر خوبیم واسه مامانم چون مامانم بهترین مادردنیاس چون باید قدرلحظاتابدونم چون ازاینده خبر ندارم وبزن رودر کمدت رو در اتاق هرجامیدونی .

تو ی دفتر کارای خونه رابنویس هرروز بشون رسیدگی کن .ی جوری زتدگی کن ک پس فردا ی بچه خوب گیرت بیاد 

2728
بی شعورم چه میتوان کرد 

نباش خودتو اصلاح کن گلم عوضش دعا خیر مادرت پشتت میمونه

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
2738

اگه متوجه شدی اشتباه کردی تا الان خب جبرانش کن تمام روزای بعد رو غذارو تو درست کن کمک کن با تاپیک زدن و غصه خوردن و خودخوری جبران نمیشه به خودت بیا تا قبل از اینکه خدای نخواسته حسرت هات همیشگی بشن جبران کن 

امشب بابام بهم گفت کاش فردا که باماشین میری سرکار توراه تصادف کنی پودربشی توماشین😔

وای شما چرا

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
گناه داره بنده خدا مامانت 🥺🥺 مگه یه آدم چقد ظرفیت داره  خب شما خودت پاشو غذا بپز کم کم از ی ...

من مصفشو سانسور کردم چون نمیخواستم اینجا بگم  

ولی  من جدا از اینا ادم بدی بددم ولی الان توی فکر توبمم 💔 توروخدااا ب خداا بگو منو ببخشه غلط کردم دیگه کاری ب کسی ندارممممم😭😭😭😭😭

2706