2733
2739

مامانم از صب تا الان سرکار بود بابا از کارش اخراج شده  مامانم خودش  چند وقته همش داره دو شیفت میره سر کاررر 

منم پث یه اشغال کمکش نمیکنم توب کارهای خونه تازه بهش میگم برام غذا هم درست کنه 

چند دقیقه پیش پاشد بره لباسارو بشوره دستش خورد به اینه شکسته نزدیک بود رگش ببره 😭😭😭😭 خدایااا ببخشید 

یه وقتا انقد ازش عصبی میشم یه وقتا هم اینجوری میشم براش 

دلش صافه سادس هی ضربه سادگیشو میخوره کاش خداا به مهربونیش نگاه کنه 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کمکش کن خب گناه داره حداقل غذا درست کن خونه رو مرتب کن

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️

میتونی ازشون متوقع نباشی

و دستور  ندی

و کاراتو خودت بکنی

و بی احترامی و تندی نکنی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740
خدا منو بکشه 😭💔 تازه این ۱ درصد از بدبختیاشههه  با این حالش هر چی پول درمساره خرج دکترو دانشگ ...

برو کمک حالش با مردن تو چیزی درس نمیشه... 

من برم از تاپیک اعصاب خورد میشه، منی که ارزومه یه لحظه مادرمو کاش میدیدم

گــر قــیامت قــصه بـاشد، مـن کــجا بــینم تـو را... 💔🖤

حالا که متوجه اشتباهت هستی جبران کن

‏کاش زندگی از آخر به اول بود. پیر به دنیا می‌آمدیم. در رخداد یک عشق، جوان میشدیم. سپس کودکی معصوم میشدیم، و در نیمه شبی تاریک، با نوازش‌های مادر، آرام میمردیم …🌱🐾
خدا منو بکشه 😭💔 تازه این ۱ درصد از بدبختیاشههه  با این حالش هر چی پول درمساره خرج دکترو دانشگ ...

اینا فایده نداره

از این لحظه به بعد توی خونه حسابی کمکش کن

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

عزیزم ماشالله بزرگم که هستی بچه نیستی ،تو باید همه کارای خونه رو انجام بدی نذاری مامانت اومد خونه دست به سیاه سفید بزنه ،البته تا جایی که میتونی

من خبلی ادم بدی شده بودم این چند وقته  💔 توروخداا تو ب خداا بگو منو ببخشه 😭

به نظرم این تاپیکت رو نگاه دار‌هرچند وقت یکبار نگاه کن‌به نظرم فراموش میکنی حال امروزت رو و شاید دوباره بیاحترامی کنی

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
2706