2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بقران قسم ما قلب داریم خیلیامون بیشتر شماها احساسی هستیم و به عشق سابقمون فکر میکنیم...منم بهم زدم ولی با گذشت 7 ماه هنوز به فکرشم ولی برنگشتم...

میدونید دلیل جدایی خیلی مهمه...بعضی وقتا همونجور که شما پا پیش نمیذارین ماهم نمیذاریم...ماهم غرورمون مثل شما برامون مهمه دوست نداریم حرف بخوریم و حوصله کوچیک شدن نداریم...

بازم میگم دلیل جدایی مهمه...من طرفمو هنوز تا هنوزه دوست دارم و بهش فکر میکنم...ولی برنمیگردم چون بهم اثبات شده اون ذهنش بالغ نبود...

همه ی روابط ارزش بازگشت ندارن چون هم خودت آسیب و فکرت بیشتر میشه هم طرفت...

با اینکه طرف من بعد من ناراحتی کشید ولی هیچ وقت نفهمیدم اونم به فکر من بود و یا دوست داشت برگردم یا خیر...

شاید اگه ماها میتونستیم بفهمیم که طرفمون پشیمون هست و یا خواستار ما هست خیلی روابط بازگشت داشت...

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...

من مطمئینم طرف شماهم بهتون فکر میکنه...امکان نداره نباشه چون انسانه...همه ی انسان ها احساس دارن فقط بین هر فردی درصد داره...

امیدوارم خدا بهتون صبر بده و چه شما چه طرفتون اگه برای هم هستین امیدوارم پا پیش بذاره...

متاسفانه زمونه جوری شده آدمای بد زیاد شده و آدم های نالایق چه دختر چه پسر زیادتر...

کاشکی همیشه آدم های عاشق کنار هم قرار بگیرن...

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
من مطمئینم طرف شماهم بهتون فکر میکنه...امکان نداره نباشه چون انسانه...همه ی انسان ها احساس دارن فقط ...

فکر میکنم بهم فکر نمیکنه

امیدوار کارماش پس بدی و هیچکس عاشقت نشه ادم سمی که اومد زندگیم خراب کرد
فکر میکنم بهم فکر نمیکنه

من همجنسمو میشناسم....بدترین پسر دنیاهم باشه فکر میکنه...فقط ماها استعداد خوبی توی پنهون کاری احساسات و علاقمون داریم همونجور که شماهم توی شرایطی دارید...

مطمئینم طرفتون الان توی فکر اینه که الان شماهم بهش فکر نمیکنید و یا مشغول چیزای دیگه هستید...هرچند دلیل جداییتونو نمیدونم و طرفتونو نمیشناسم ولی اینجور که شما میگین نیست

من همجنسمو میشناسم....بدترین پسر دنیاهم باشه فکر میکنه...فقط ماها استعداد خوبی توی پنهون کاری احساسا ...

و بعد از اونم ممکنه خودشو برای واقعیت پیش رو آماده کنه برای جدایی...ولی مطمئینم نمیتونه فکر نکنه و اونم اگه دوستتون داشته باشه دوست داره برگرده