2733
2739
بخدا ما که یادمون نمیاد کی گوشت خوردیم خدا لعنت کنه هر کسیو که باعث این وضعیته با اسم دین ملتو بدبخت ...

درست میشه نگران نباش 

دل خوش ک ب گوشت نیس 

من تو فریزم پر از گوشته داشتم ب مامانم میگفتم چیکارشون کنم 

ولییییییی ؛ خیلی کارا نمیتونم بکنم جهیزیه نمیتونم بخرم یه خونه تو شهر نمیتونم اجاره کنم توی یه اتاق گوشه حیاط ی پیرزن زندگی میکنم 

از خانوادم دورم

کورد نیستم :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درست میشه نگران نباش  دل خوش ک ب گوشت نیس  من تو فریزم پر از گوشته داشتم ب مامانم میگفتم ...

میدونی هیچوقت درست نمیشه و نگران هم نیستم دیگه مثل همه بیخیالم چون مردم دیگه فقط منتظر معجزه هستن که اونم نمیشه

2738
والا من شوهرم اینا از بچگی عاشق گوشت بودنو هستن حتی پولم نباشه میره قرضی میخره. برعکس من اصلا دوست ن ...

الان به شوهرتون قرض میدن ولی بعضیهانمیتونن قرض کنندچون بعدش ندارن که قرضوبدن یاکسی نیس بهشون قرض بده الان دوره ای شده عزیزترین کست هم یه ریال بهت قرض نمیده

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
الان به شوهرتون قرض میدن ولی بعضیهانمیتونن قرض کنندچون بعدش ندارن که قرضوبدن یاکسی نیس بهشون قرض بده ...

کلا ما از قصابی نمیخریم شوهرم اعتماد نداره. رفیقش تو خونه قصابی میکنه از اون میگیره خانواده شوهرمم دامدارن گوشت زیاد میفرستن برامون

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم

واقعا شرایط برای خیلیا سخت شده

ولی خب هنوزم خیلیا مصرف گوشتشون بالاست 

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
2706